צרו קשר בוואצאפ

קביעת פגישה בשגרירות ארה"ב לצורך חתימה על מסמכים נוטריוניים

שגרירות גרמניה בתל אביב דף מידע מוגש על ידי עורכת דין ונוטריונית רחל שחר

נוטריון אמריקאי בירושלים או בחיפה

נוטריון אמריקאי בישראל ואישור אפוסטיל אמריקאי – האם השימוש במונחים אלה הינו מדוייק?


צריכים להגיש אישור נוטריוני לבנקים או לרשויות בארצות הברית? למשרד עורכות הדין רחל שחר ניסיון עשיר בשירותי נוטריון ללקוחות בארץ וללקוחות מחו"ל.

אנו נסייע לכם במציאת הפתרון הטוב ביותר עבורכם עבור נוטריון אמריקאי ואישור אפוסטיל אמריקאי (על אף שזהו אינו הביטוי הנכון כפי שתקראו בהמשך המאמר) בדרך קצרה ובאיכות חסרת פשרות.

נוטריון אמריקאי בישראל ביטוי שגור אך האם הביטוי מדוייק?


נוטריון אמריקאי בישראל מדי יום מתקשרים למשרדנו "לקוחות אבודים" אשר מגלים כי הקונסוליה סגורה וסבורים שאין כל פתרון מקביל בישראל.

לקוחות אלה מחפשים שירותי נוטריון אמריקאי בתל אביב או בירושלים ומוצאים עצמם אובדי עצות.


כבר עכשיו חשוב לנו להבהיר כי הביטוי נוטריון אמריקאי בישראל כלל אינו מונח נכון תחבירית שכן שירותי הנוטריון בארצות הברית הינם שירותים גיאורגרפיים.


מבחינה חוקית בארצות הברית לכל מדינה יש נוטריון כך יש נוטריון אמריקאי למדינת ניו יורק נוטריון אמריקאי למדינת ניו ג'רסי נוטריון אמריקאי למדינת פילדלפיה וכו וכו לכל המדינות. רישיון נוטריון אמריקאי בארצות הברית ניתן למדינת אחת בלבד. כך למשל לנוטריון אמריקאי בעל הסמכה למדינת ניו יורק אין הסמכה למדינה אחרת.

הגורם היחיד בישראל אשר נותן שירותי נוטריון אמריקאי לכל המדינות הינה שגרירורות ארצות הברית ואולם בתקופת הקורונה הודיעה שגרירות ארצות הברית על השעיית חלק נכבד מהשירותים הקונסולריים ועל כן בהתאם למידע אשר ניתן במחלקת המדינה בארצות הברית ובהתאם לחוק אנו מעניקים שירותים מקבילים.

אנו מעניקים שירותי נוטריון אמריקאי במחירים על פי מחירון נוטריון ואין צורך בקביעת פגישה בשגרירות ארה"ב לצורך חתימה על מסמכים נוטריוניים נשמח לסייע 052-4616973
אנו מעניקים שירותי נוטריון אמריקאי על פי הנחיות מחלקת המדינה בארצות הברית במחירים על פי מחירון נוטריון ואין צורך בקביעת פגישה בשגרירות ארה"ב לצורך חתימה על מסמכים נוטריוניים נשמח לסייע 052-4616973
אנו מעניקים שירותי נוטריון אמריקאי במחירים על פי מחירון נוטריון ואין צורך בקביעת פגישה בשגרירות ארה"ב לצורך חתימה על מסמכים נוטריוניים
שלחו הודעת ווסאט לטלפון 052-4616973 ונשמח לסייע

על פי הודעת שגרירות ארה"ב רק מסמכים מסוימים יכולים לקבל חתימה נוטוריונית :

מכתב או טופס אשר חייב להיות חתום על ידך ואשר יהיה בשימוש רק בארה"ב, חתימת נוטריון אמריקאי

תצהיר בשבועה

ייפוי כוח

תצהיר נדל"ן או תצהיר פיננסי

העתק נאמן למקור של דרכון אמריקאי

אישורים של אגרות חוב אמריקאיות

מספר מזהה למטרות מיסוי 7-W

DS-3053 תצהיר הסכמה:

אם הינך מבקש לחדש דרכון של קטין אשר אחד מההורים אינו יכול להגיע לפגישה, יש לחתום על טופס DS-3053 מול נוטוריון.

יש להגיש את הטופס בצירוף צילום של תעודה מזהה של ההורה החתום על התצהיר, כמו דרכון אמריקאי או דרכון זר, רישיון נהיגה, או תעודה מזהה צבאית.

עדים בזמן חתימה נוטריונית בשגרירות ארה"ב

במידה והמסמך שלכם דורש עדים בעת חתימת נוטריון עליכם להביא את העדים. על פי הנחיות קביעת פגישה בשגרירות האמריקאית הצוות הקונסולרי אינו יכול לשמש כעדים בעבורכם.

העדים אינם יכולים להיות בני/בנות זוג או קרובי משפחה אחרים, כמו כן על כל עד להציג תעודה מזהה תקפה (עם תמונה).

נושא זה חשוב במיוחד במקרים של צוואות.

חתימה נוטריונית בשם חברה:

על פי הנחיית שגרירות ארה"ב אם ברצונכם בקביעת פגישה בשגרירות ארצות הברית בחתימה נוטריונית עבור חברה או תאגיד, עליך לספק ראיות כי יש לך תפקיד בחברה/תאגיד.

לדוגמא: מנכ"ל, מנהל/ת, בעלים או חבר/ה.  עליך להציג מגוון מסמכים בשם החברה/התאגיד, כגון נייר מכתבים, כרטיסי ביקור, הסכמי שותפות, מסמכי אפוטרופסות או הנהלה, או דו"חות מס של החברה/תאגיד.

יש להביא את כל המסמכים מוכנים לחתימה נוטוריונית. השגרירות אינה מספקת ייעוץ מקצועי בהכנת המסמכים. אם המסמכים אינם מוכנים לחתימה , יש לקבוע תור חדש בשגרירות ארה"ב.

במידה והחלטתם לחתום בשגרירות ארה"ב יש לוודא שהמסמך שבידך מובן לך. אין באפשרות הקונסול לספק הסבר של המסמכים.

יש להביא את כל המסמכים ביחד. אם יש מסמך חסר, אין באפשרותינו לספק שירות.

יש למלא את המסמכים במלואם. אין לחתום על המסמך. עליך לחתום אך ורק מול הקונסול.

יש  לסמן כל מסמך שעליו יש לחתום. הקונסול לא יוכל לעשות זאת במקומכם.

לקריאת הנחיות מחלקת המדינה בארצות הברית הנוגעות לשירותים מקבילים לשירותי נוטריון אמריקאי בישראל יש להיכנס לאתר מחלקת המדינה של ארצות הברית ממש כאן

מה במאמר זה
שגרירות גרמניה בתל אביב דף מידע מוגש על ידי עורכת דין ונוטריונית רחל שחר
מה במאמר זה
ייפוי כוח נוטריוני ברומנית
המליצו על עו"ד ונוטריון רחל רייצ'ל שחר
ייפוי כוח נוטריוני ברומנית
ייפוי כוח נוטריוני ברומנית
יובל עקובוביץ
יובל עקובוביץ
ביקורת אחת
קרא עוד
הגענו לקבלת שירותי נוטריון ולאחר מכן שירותי אפוסטיל. התקבלנו על ידי צוות מיומן שתיאם לנו במהירות פגישה עם הנוטריונית. לאחר מכן קיבלנו שירותי מקצועי ויעיל עם הבנה מלאה של מלוא הנדרש על ידי הרשויות וכן אפוסטיל משרד החוץ. היינו מרוצים מאוד ונמליץ בחום לחברינו על שירותי הנוטריון שקיבלנו.
tal gal
tal gal
ביקורת אחת
קרא עוד
רחל העניקה לנו שירות יוצא מן הכלל!!! הייתה זמינה לשאלות שלנו בכל זמן. הייתה מאוד שירותית, נעימה וסופר מקצועית!!! אנחנו ממליצים עליה בחום!
Batel Avni
Batel Avni
2 ביקורות
קרא עוד
רחל המקסימה מקצוענית, מקבלת בכל שעה. השירות הוא ברמה גבוהה עד לפרטים הקטנים תמיד בחיוך ואהבה.
Batel Avni
Batel Avni
2 ביקורות
קרא עוד
רחלי נתנה לי שירות מקצועי, מהיר ואדיב ביותר. פגשה אותי עוד באותו יום ונתנה לי מענה מיידי. זכיתי להכיר עורכת דין שהיא קודם כל אדם. כן ירבו כמותה.
Keren Hendel
Keren Hendel
3 ביקורות
קרא עוד
אחרי הרבה חיפושים מצאתי את רחל המקסימה שטיפלה בכל צרכי הנוטוריון שלי במהרה ובדיוק מופלא. רחל חסכה לי המון זמן בחתימת המסמכים שאני צריכה להעביר לממשלת ארה״ב (בלתי אפשרי להגיע לקונסוליה במיוחד בזמן הסגר). רחל גם נתנה לי מידע לגבי המשך הצעדים שעליי לעשות כדי שלא אפספס שום דבר. תודה רבה על השירות!
osnat eldar
osnat eldar
2 ביקורות
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין, הסברים ברורים ומדויקים. עו״ד רחל שחר ליוותה אותנו בכל תהליך החתימה הנוטריונית וסייעה לנו בשעות שונות ולא רגילות. היא היתה זמינה תמיד ונכונה לסייע ככל שיכלה. הרגשנו שאנחנו בידים בטוחות ואכן, כל מה שהיינו צריכים בוצע לשביעות רצוננו המלאה ולשביעות רצונם של מי שהיינו איתם בקשר בחו״ל.
דני פלדמן
דני פלדמן
ביקורת אחת
קרא עוד
שירות נוטריוני מצוין מקצועי ואמין. זמינות ממש בכל שעה רחל מאוד עזרה בכל מה שקשור לאישור נוטריוני לארצות הברית. מחיר לפי מחירון ברור. ממליץ.
הקודם
הבא