צרו קשר בוואצאפ

הסכם ממון נוטריוני

עריכת הסכם ממון אף פעם אינה החלטה נעימה או פשוטה ודאי לא לזוג שזה עתה החליט להתחיל את חייו יחד. ואולם שמעו להמלצות של עורכי דין אשר נכוו כאשר לא ערכו הסכמי ממון ללקוחותיהם ותבינו מדוע עריכת הסכם ממון בפרק ב' הפכה להיות כה פופולרית.

משרד רחל שחר העוסק בדיני משפחה כהתמחות עיקרית מתמחה בעריכת הסכמי ממון מקצועיים, אשר מחוברים לפסיקה העדכנית ביותר בתחום הסכמי ממון. עורכת דין רחל שחר הינה גם נוטריוני ולכן יכולה להעניק שירות מלא ומקיף הכולל את עריכת הסכם הממון ומתן חתימה נוטריונית. קיימת חשיבות רבה לבחירת עורך דין הסכם ממון, אשר תחום התמחותו הינו דיני משפחה והעיסוק בהסכמי ממון אינו עיסוק צדדי אלא נובע מידע משמעותי שנצבר עם השנים. הסיבה לכך היא שניסוח שגוי של הסכמי ממון יכול להביא לשקט נפשי שבבוא העת תוכלו להשתמש בהסכם הממון שערכתם ואכן הוא ישמש עבורכם תעודת ביטוח ולא מקור לכאב ראש נוסף. קיימות מספר אופציות לעריכת הסכמי ממון וכולן מותאמות באופן ספציפי לכל לקוח סוג אחד הינו הפרדה רכושית מלאה, סוג אחר הינו הפרדה רכושית עד החתונה ולאחר החתונה שיתוף רכושי והסוג האחרון הינו שיתוף מלא למעט רכוש שבן זוג אחד הביא עמו מלפני החתומה. אחד הדברים שקיימת חשיבות לגביהם וצריך ליידע את עורך הדין שעורך הסכמי ממון היא ההבנה שהסכם ממון אינו רלבנטי למצבים לאחר המוות ואם רוצים לקבוע ביחס לאחר המוות הוראות יש לערוך לצורך כך צוואה מסודרת וכיום קיימת גם האפשרות של ייפוי כוח מתמשך אשר מהווה מתן מענה לתכנון הגיל השלישי. ההמלצה שלי היא תמיד לערוך הסכמי ממון הרבה לפני החתומה וכך האישור הוא פשוט ביותר אין צורך לגשת לבית משפט לענייני משפחה וניתן בהחלט להסתפק בחתימת נוטריון. בנוסף עריכת הסכם ממון לפני החתונה מעניקה שקט נפשי לכל הצדדים וכולם מקבלים ודאות משפטית מסודרת ויכולים להתפנות לחיות את שארית חייהם יחד.

עורכי דין המתמחים בהסכמי ממון יכולים לספר סיפורים רבים על אירועים שונים שהתרחשו כאשר בני זוג לא ערכו הסכמי ממון ונפלו אחר כך לשרשרת של משפטים בלתי פוסקת ולתביעות הדדיות שניתן היה בפירוש למנוע אותם באמצעות עריכת הסכם ממון מסודר.

לחזרה לחלק ספציפי במאמר
עורכת דין ונוטריון רחל (רייצ'ל) שחר

עורכת דין ונוטריון רחל (רייצ'ל) שחר

עו"ד למשפחה לירושה צוואות ולענייני גירושין, עומדת בראש משרד עו"ד שחר הנחשב לאחד ממשרדי הבוטיק בצמרת משרדי עורכי הדין בישראל. המשרד שנוסד על ידה צמח והתפתח וכיום מעניק מגוון שירותים ובהם:
דיני משפחה וירושות, פשיטת רגל , הוצאה לפועל , איחוד תיקים, מחיקת חובות ועיכוב יציאה מהארץ.
המשרד משתף פעולה עם צוות יועצים חיצוניים בתחום הכלכלה והאקטואריה על מנת להעניק שירות של מעטפת מלאה.עו"ד רחל שחר, הנחשבת לאוטוריטה בתחום דיני משפחה וירושה ניהלה מאז הסמכתה מאות תיקים סבוכים בתחום דיני המשפחה והירושה תוך ניסיון ראשון במעלה להביא את הצדדים לפתרונות ללא הגעה לכתלי בית המשפט.

שגרירות גרמניה בתל אביב דף מידע מוגש על ידי עורכת דין ונוטריונית רחל שחר
השאירו פרטים לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

זמינים 7 ימים בשבוע!

עוד מאמרים מקצועיים בנושא הסכם ממון נוטריוני