צרו קשר בוואצאפ

תרגום נוטריוני בכל השפות לאנגלית לרוסית לתעודות ומסמכים מדוע נדרש נוטריון?

שגרירות גרמניה בתל אביב דף מידע מוגש על ידי עורכת דין ונוטריונית רחל שחר

תפקידו של נוטריון לתרגום נוטריוני לאנגלית למסמכים מעברית לאנגלית.

מדוע בעצם נדרש אישור נוטריון לתרגום תעודות  מעברית לאנגלית? מאנגלית לעברית או לכל שפה אחרת

גם אם מעולם לא חשבתם על עולמו של נוטריון ועל עולם תרגום לאנגלית קורה ולעיתים אתם מתבקשים לתרגם את התעודות המקצועיות או הרשמיות שלכם.

העולם הפך להיות כפר גלובלי קטן וכולנו נוסעים לכל מקום בעולם ללמוד או לבצע השתלמויות. לעיתים נרצה להתחתן בנישואין אזרחיים בחו"ל או לפתוח חברה בארץ אחרת כל אלה ועוד ידרשו נוטריון לתרגום מסמכים מעברית לאנגלית או מאנגלית לעברית או בכל שפה אחרת שתרצו. כפר גלובלי קטן כבר אמרנו.

ברוכים הבאים אנו מעניקים ⚖️ שירותי תרגום נוטריוני לאנגלית באיכות ללא פשרות בפריסה ארצית   ✅ לצורך מכירת או רכישת נכס✅ צווי ירושה ✅ הסכמי ממון ✅ צוואות | בפריסה ארצית ◄ מומלץ מאד – רחל שחר עורך דין ונוטריון

למה להגיע אלינו לשירותי תרגום נוטריוני לאנגלית בפריסה ארצית?

✅זמינות מיידית

✅מחירים נוחים

✅חוסכים לך את הריצות

✅מומלצי גולשי גוגל לשנת2021

✅ אנו מעניקים גם שירותי אפוסטיל משרד החוץ ובכל רחבי הארץ במחירים נוחים

אז ברוכים הבאים ונעים מאוד להכיר! אתם בידיים טובות מאוד. מיד נציג בפניכם מורה נבוכים לנושא תרגום תעודות ונסביר לכם כיצד ניתן לקבל את השירות בצורה פשוטה ומקצועית ביותר.

לאלו תעודות נדרש תרגום נוטריוני? מדוע דווקא לאנגלית?

ניתן למעשה לתרגם בתרגום נוטריוני לאנגלית או לכל שפה אחרת כל תעודה שהוצאה על ידי גורם מוסמך במדינת ישראל.

יחד עם זאת קייימות תעודות שבאורח שגרתי הן פופולאריות יותר לתרגום. כך למשל ניתן לציין:  תעודת זהות, תעודת אזרחות, תעודת שינוי שם, רישיון נהיגה, רישיון רכב, דרכון, תעודת תושב ארעי, תעודת תושב קבע,  אשרת שהייה, ויזה, תעודת נישואין, תעודת רווקות, הסכם ממון, הסכם חיים משותפים,  תעודת גירושין, תעודת לידה, תעודת פטירה, תמצית רישום ממשרד האוכלוסין, תמצית רישום פלילי, תעודת יושר מהמשטרה, תעודת שחרור מהצבא, תעודת הצטיינות, המלצות,  תעודת ייסוד חבר, תעודת רישום חברה, תעודת עוסק מורשה, אישור ניהול ספרים,אישור ניכוי מס במקור, שינוי שם חברה, אישורי הכנסה, אישר ניהול חשבון בנק, תעודת בגרות, תארים אקדמיים, דיפלומה, תעודה מקצועית, תעודת הכשרה, בקשה לאזרחות, בקשת ויזת סטודנט, צו קיום צוואה, תצהירים בשבועה וכהנה וכהנה הרשימה עוד ארוכה.

תרגום נוטריוני תעודות לאנגלית או לכל שפה אחרת

תרגום נוטריוני הינו חלק בלתי נפרד מהתנהלות עם כל רשות ממשלתית או מוסד רשמי של מדינות בחו"ל. כך למשל אם למדתם רפואה באיטליה או בהונגריה וכעת אתם מבקשים לקבל הכרה כרופאים בישראל הרי שתתבקשו לתרגם את התעודה שלכם לעברית וקרוב לוודאי שתתבקשו להציג תרגום נוטריוני.

תפקידו של הנוטריון שונה מאוד בישראל לעומת ארצות הברית. בישראל נוטריון הינו עו"ד אשר נבחן ואושר ע"י משרד המשפטים לכהן בתפקיד נוטריון, וזאת לאחר שהוועדה לרישוי נוטריונים אישרה כי צבר וותק של 10 שנים לפחות בעריכת דין בפועל, שהינו חבר בלשכת עורכי הדין, והינו אזרח ישראל. תפקיד הנוטריון נחשב לתפקיד מכובד ביותר, מרבית הנוטריונים הינם בעלי ותק של הרבה יותר מעשר שנים ומי שאושר לתפקיד של נוטריון, מהווה סמכות בפני רשויות רשמיות, המכירות באישורו כמאמת מקוריותם של מסמכים, מעניק אישורים נוטריוניים עורך צוואות נוטריוניות לזהותם של החותמים עליהם, אימות חתימות, ואישור נכונות תרגום של מסמך.

יודגש כי על פי חוק רשאי נוטריון לאשר נכונות תרגום אך ורק אם הינו דובר של שפת המקור ושל שפת היעד. למשל, אישור נוטריון לתעודת גירושין שהונפקה ע"י הרבנות ואשר תורגמה מעברית לאנגלית תאושר ע"י נוטריון שדובר עברית ואנגלית היטב. אם הנוטריון אינו יודע את השפה אזי הוא יכול להשתמש לאשר את אמיתות התרגום בהסתמכו על הצהרת מתרגם.

לרשימת נוטריונים מוסמכים לתרגום ניתן להיכנס לאינדקס הנוטריונים המקיף ביותר במדינת ישראל https://notary-index.co.il/

מה במאמר זה
שגרירות גרמניה בתל אביב דף מידע מוגש על ידי עורכת דין ונוטריונית רחל שחר
מה במאמר זה
ייפוי כוח נוטריוני ברומנית
המליצו על עו"ד ונוטריון רחל רייצ'ל שחר
ייפוי כוח נוטריוני ברומנית
ייפוי כוח נוטריוני ברומנית
יובל עקובוביץ
יובל עקובוביץ
ביקורת אחת
קרא עוד
הגענו לקבלת שירותי נוטריון ולאחר מכן שירותי אפוסטיל. התקבלנו על ידי צוות מיומן שתיאם לנו במהירות פגישה עם הנוטריונית. לאחר מכן קיבלנו שירותי מקצועי ויעיל עם הבנה מלאה של מלוא הנדרש על ידי הרשויות וכן אפוסטיל משרד החוץ. היינו מרוצים מאוד ונמליץ בחום לחברינו על שירותי הנוטריון שקיבלנו.
tal gal
tal gal
ביקורת אחת
קרא עוד
רחל העניקה לנו שירות יוצא מן הכלל!!! הייתה זמינה לשאלות שלנו בכל זמן. הייתה מאוד שירותית, נעימה וסופר מקצועית!!! אנחנו ממליצים עליה בחום!
Batel Avni
Batel Avni
2 ביקורות
קרא עוד
רחל המקסימה מקצוענית, מקבלת בכל שעה. השירות הוא ברמה גבוהה עד לפרטים הקטנים תמיד בחיוך ואהבה.
Batel Avni
Batel Avni
2 ביקורות
קרא עוד
רחלי נתנה לי שירות מקצועי, מהיר ואדיב ביותר. פגשה אותי עוד באותו יום ונתנה לי מענה מיידי. זכיתי להכיר עורכת דין שהיא קודם כל אדם. כן ירבו כמותה.
Keren Hendel
Keren Hendel
3 ביקורות
קרא עוד
אחרי הרבה חיפושים מצאתי את רחל המקסימה שטיפלה בכל צרכי הנוטוריון שלי במהרה ובדיוק מופלא. רחל חסכה לי המון זמן בחתימת המסמכים שאני צריכה להעביר לממשלת ארה״ב (בלתי אפשרי להגיע לקונסוליה במיוחד בזמן הסגר). רחל גם נתנה לי מידע לגבי המשך הצעדים שעליי לעשות כדי שלא אפספס שום דבר. תודה רבה על השירות!
osnat eldar
osnat eldar
2 ביקורות
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין, הסברים ברורים ומדויקים. עו״ד רחל שחר ליוותה אותנו בכל תהליך החתימה הנוטריונית וסייעה לנו בשעות שונות ולא רגילות. היא היתה זמינה תמיד ונכונה לסייע ככל שיכלה. הרגשנו שאנחנו בידים בטוחות ואכן, כל מה שהיינו צריכים בוצע לשביעות רצוננו המלאה ולשביעות רצונם של מי שהיינו איתם בקשר בחו״ל.
דני פלדמן
דני פלדמן
ביקורת אחת
קרא עוד
שירות נוטריוני מצוין מקצועי ואמין. זמינות ממש בכל שעה רחל מאוד עזרה בכל מה שקשור לאישור נוטריוני לארצות הברית. מחיר לפי מחירון ברור. ממליץ.
הקודם
הבא