צרו קשר בוואצאפ

תרגום נוטריוני לתעודת יושר מהמשטרה בלי לצאת מהבית

שגרירות גרמניה בתל אביב דף מידע מוגש על ידי עורכת דין ונוטריונית רחל שחר

תעודת יושר אשר שמה הרשמי הינו תעודת מידע פלילי היא תעודה ציבורית המופקת על ידי משטרת ישראל והמעידה כי אין לך כל רישום פלילי.

לפחות פעם אחת בחיים רבים מאיתנו ידרשו להפיק תעודת יושר ולהציגה בפני גורמים הדורשים זאת למטרות שונות.

תעודת היושר יכולה לשמש מעסיקים במעמד ראיונות עבודה, בעת שאתם מעוניינים להוציא דרכון זר או אזרחות זרה לשאת נשק קבוע או להגיש בקשה לאימוץ ילדים. תעודת יושר נקייה הינה תעודה שבה אין כל רישום פלילי. לעומת זאת, אדם שנחקר בעבר במשטרה או אדם שהורשע פלילית, עלול למצוא את עצמו עם תעודת יושר מוכתמת שיכולה להוות עבורו מכשולים.

 מדינות שונות דורשות תרגום נוטריוני לתעודת יושר לצורך קבלת אזרחות ועל כך נרחיב במאמר אחר.

תעריף תרגום נוטריוני לתעודת יושר הינו קבוע בתקנות של משרד המשפטים ואינו ניתן לשינוי בשום צורה. כל הנוטריונים במדינת ישראל מחוייבים לאותו תעריף נוטריוני.
תעריף תרגום נוטריוני לתעודת יושר

זקוקים לסיוע בהוצאת תעודת יושר או בתרגום נוטריוני לתעודת יושר? צרו קשר כעת 03-7949755

כיצד מקבלים תעודת יושר?

בקשה לתעודת “תעודת מידע פלילי / תעבורתי”, תוגש בכל תחנת משטרה, על ידי האדם שמבקש את התעודה.

כדי לקבל את התעודה חובה להזדהות בתעודת זהות או דרכון, או אם הבקשה מוגשת על ידי עורך דין אז עורך הדין צריך להצטייד בייפוי כוח וכן העמוד הראשון בדרכון של מי שמבקש את תעודת היושר.

תעודת יושר מופקת בשתי שפות עברית ואנגלית ומצויינות בה כתובתו של המבקש, ועצם קיומו/העדרו של מידע פלילי/תעבורתי אודותיו.

במידה וקיים מידע פלילי על המבקש יצורף פירוט ההרשעות והוא יהיה בשפה העברית בלבד שכן המרשם הפלילי במדינת ישראל מנוהל בשפה העברי. תעודת היושר נשלחת לנציגויות זרות בישראל ישירות בדואר, לנציגויות ישראל בחו”ל, באמצעות משרד החוץ, וישירות לרשות המרכזית לאימוץ בין ארצי.

אם אתם צריכים תעודת יושר  המיועדת לנציגות ישראלית במדינה החתומה על אמנת האג, יש לשלם תחילה אגרת אפוסטיל עבור “חותמת אפוסטיל” המוטבעת על ידי משרד החוץ, ולציין את מספר הקבלה במעמד הגשת הבקשה כתנאי להשלמת תהליך הטיפול בבקשה. אם מגישים בקשה בתחנת המשטרה צריך לצרף את הקבלה המקורית על תשלום האגרה. כשהמשטרה מפיקה את התעודה מספרה הקבלה יירשם על גבי התעודה, והתעודה תועבר, על ידי משרד החוץ, לנציגות הישראלית בחו”ל בצירוף החתימה התשלום עבור חותמת אפוסטיל עומד על סך 34 ₪ והוא מיועד למשרד החוץ.
אפוסטיל לצורך תעודת יושר

מה אנחנו מציעים לכם?
תרגום נוטריוני על פי התקנות בכל השפות
שירות מהיום להיום
שליח עד הבית אקספרס
זמינות טלפונית נוטריון מוסמך 03-7949755
נוטריון בקריית אונו גבעת שמואל ופתח תקווה
  • מה אנחנו מציעים לכם?
  • תרגום נוטריוני על פי התקנות בכל השפות
  • שירות מהיום להיום
  • שליח עד הבית אקספרס
  • זמינות טלפונית נוטריון מוסמך 03-7949755

תעודת יושר עבור גופים ציבוריים

ישנם מקרים שונים שבהם בכפוף להסכמתך המשטרה תמסור מידע מהרישום הפלילי שלך ישירות לגוף הציבורי הדורש אות. כך למשל אם אדם מבקש להשתתף במכרז לגוף ציבורי או מבקש לקבל רישיון לעריכת דין שאו משאות מקרקעין וגם רופא, בכל המקרים האלה נדרשת תעודת יושר.

, שאדם מבקש לקבל רישיון מקצועי (דוגמת רישיון עריכת דין, רפואה וכד’) שאחד השיקולים בהענקתו הוא העבר הפלילי של האדם.

תעודת יושר קונסולרית לצורך קבלת דרכון או אזרחות זרה

כל המדינות המעניקות אזרחות זרה דורשות תעודת יושר ממי שמועמד להיות אזרח במדינה הזרה. כמו כן על מנת להתקבל לפקולטאות מסוימות ללימודים בחו”ל תידרשו להציג תעודת יושר. לאחר שהוצאתם מהמשטרה תעודת יושר, עליכם לפנות לנוטריון (עו”ד עם ותק של 10 שנים שהוסמך לאימות מסמכים) על מנת לבצע תרגום נוטריוני.

אנו מציעים שירותי תעודת יושר קונסולרית במחיר הקבוע על פי התקנות ונשמח לעמוד לרשותכם 03-7949755
תעודת יושר קונסולרית לצורך קבלת דרכון

תעודת יושר תרגום נוטריוני מחיר

תרגום תעודת היושר יכול להיעשות רק לאחר שהנוטריון ראה את המקור של תעודת היושר ורק אז הוא יכול לחתום על כך שתרגם את התעודה המקורית ולתת את אישורו לתרגום.

תעריף התרגום הנוטריוני קבוע בתקנות משרד המשפטים מתעדכן אחת לשנה והוא כ-370 שקלים.

מה במאמר זה
שגרירות גרמניה בתל אביב דף מידע מוגש על ידי עורכת דין ונוטריונית רחל שחר
מה במאמר זה
ייפוי כוח נוטריוני ברומנית
המליצו על עו"ד ונוטריון רחל רייצ'ל שחר
ייפוי כוח נוטריוני ברומנית
ייפוי כוח נוטריוני ברומנית
יובל עקובוביץ
יובל עקובוביץ
ביקורת אחת
קרא עוד
הגענו לקבלת שירותי נוטריון ולאחר מכן שירותי אפוסטיל. התקבלנו על ידי צוות מיומן שתיאם לנו במהירות פגישה עם הנוטריונית. לאחר מכן קיבלנו שירותי מקצועי ויעיל עם הבנה מלאה של מלוא הנדרש על ידי הרשויות וכן אפוסטיל משרד החוץ. היינו מרוצים מאוד ונמליץ בחום לחברינו על שירותי הנוטריון שקיבלנו.
tal gal
tal gal
ביקורת אחת
קרא עוד
רחל העניקה לנו שירות יוצא מן הכלל!!! הייתה זמינה לשאלות שלנו בכל זמן. הייתה מאוד שירותית, נעימה וסופר מקצועית!!! אנחנו ממליצים עליה בחום!
Batel Avni
Batel Avni
2 ביקורות
קרא עוד
רחל המקסימה מקצוענית, מקבלת בכל שעה. השירות הוא ברמה גבוהה עד לפרטים הקטנים תמיד בחיוך ואהבה.
Batel Avni
Batel Avni
2 ביקורות
קרא עוד
רחלי נתנה לי שירות מקצועי, מהיר ואדיב ביותר. פגשה אותי עוד באותו יום ונתנה לי מענה מיידי. זכיתי להכיר עורכת דין שהיא קודם כל אדם. כן ירבו כמותה.
Keren Hendel
Keren Hendel
3 ביקורות
קרא עוד
אחרי הרבה חיפושים מצאתי את רחל המקסימה שטיפלה בכל צרכי הנוטוריון שלי במהרה ובדיוק מופלא. רחל חסכה לי המון זמן בחתימת המסמכים שאני צריכה להעביר לממשלת ארה״ב (בלתי אפשרי להגיע לקונסוליה במיוחד בזמן הסגר). רחל גם נתנה לי מידע לגבי המשך הצעדים שעליי לעשות כדי שלא אפספס שום דבר. תודה רבה על השירות!
osnat eldar
osnat eldar
2 ביקורות
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין, הסברים ברורים ומדויקים. עו״ד רחל שחר ליוותה אותנו בכל תהליך החתימה הנוטריונית וסייעה לנו בשעות שונות ולא רגילות. היא היתה זמינה תמיד ונכונה לסייע ככל שיכלה. הרגשנו שאנחנו בידים בטוחות ואכן, כל מה שהיינו צריכים בוצע לשביעות רצוננו המלאה ולשביעות רצונם של מי שהיינו איתם בקשר בחו״ל.
דני פלדמן
דני פלדמן
ביקורת אחת
קרא עוד
שירות נוטריוני מצוין מקצועי ואמין. זמינות ממש בכל שעה רחל מאוד עזרה בכל מה שקשור לאישור נוטריוני לארצות הברית. מחיר לפי מחירון ברור. ממליץ.
הקודם
הבא