נוטריון אמריקאי בטבעון | המדריך המלא על כל זכות המגיעה לכם | כל השאלות וכל התשובות

נוטריון אמריקאי בישראל-מה זה בעצם נוטריון אמריקאי והאם הביטוי עצמו מדוייק?

צריכים שירותי נוטריון אמריקאי בישראל ואישור אפוסטיל אמריקאי – ניתן לקבל במהירות שירותי אפוסטיל אמריקאי בישראל תוך שעות בודדות ובמחירי מחירון נוטריון 2021

צריכים להגיש חוזה חתום או מסמך כלשהו לרשויות ומוסדות בנקים או כל מוסד אחר בארצות הברית? למשרדנו משרד עורכות דין ונוטריונית רחל שחר אשר מעניק שירות בתל אביב קריית אונו ירושלים והרצליה ניסיון רב במתן שירותים נוטריונים. מדי יום אנו מסייעים בשמחה ללקוחות רבים אשר מחפשים נוטריון אמריקאי ואישור אפוסטיל אמריקאי לקבל את מלוא השירות הנדרש וזאת תוך שעות בודדות.

נוטריון אמריקאי בישראל-ערכנו עבורכם סרטון הסבר בנושא

מכייון שקיים לעיתים בלבול בשאלה מהו נוטריון אמריקאי בישראל והאם קיים נוטריון אמריקאי בישראל ערכנו ראיון מקיף בנושא נוטריון אמריקאי בישראל על מנת שלקוחותינו וגולשי האתר יכולו להבין מהם שירותי נוטריון אמריקאי בישראל וכיצד ניתן לקבל חותמת נוטריון אמריקאי בשיראל.

אנו ממליצים בחום לצפות בסרטון זה המעניק מענה נרחב לשאלה זו.


נוטריון אמריקאי בישראל

יצויין כי הביטוי "נוטריון אמריקאי בישראל" לכשעצמו שגוי שכן נוטריון אמריקאי הוא באמריקה ולעומת זאת ניתן לתת שירותי נוטריון עם אפוסטיל אמריקאי בישראל.

בשל העובדה שארצות הברית מורכבת ממדינות שונות עורך דין או נוטריון אמריקאי יכול להעניק שירותים ספציפיים למדינה בה רשיונו מוכר. כך למשל נוטריון בוושינגטון אינו יכול להעניק שירותי נוטריון בניו יורק.

אם כך לאור ההסבר כיצד יכול מי שנמצא בישראל ומעוניין בחתימת נוטריון אמריקאי בישראל לקבל חתימה אשר תהיה תקפה בארצות הברית?

האפשרות הראשונה עליה לעיתים ממליצות חברות טייטל רבות הפועלות בארצות הברית היא לקבל שירותי נוטריון אמריקאי בשגרירות ארצות הברית המצויה בתל אביב.

אלא שפעמים רבות נדרשת המתנה ממושכת לשירותי השגרירות ולעיתים ההמתנה לנוטריון אמריקאי בשגרירות ארצות הברית בישראל כה ארוכה עדד כי מועד החוזה כבר עובר והתור לא הגיע. נוסף על כך בשל מחלת הקורונה לא מתאשפשרת קבלת קהל בשגרירות האמריקאית בישראל אלא למקרים מוגדרים וספציפיחים אשר הוגדרו על ידי השגרירות.

לכן אפשרות זו היא הפחות מועדפת.

אפשרות נוספת אשר קיימת הינה נסיעה לארצות הברית על מנת להיפגש במדינה בספציפית עם הנוטריון האמריקאי.

גם אפשרות זו אינה נעדרת קשיים אך מי שמעוניין לטוס לארצות הברית יכול כיום לאחר פתיחת השמיים לעשות זאת אם כי ייתכן שתחול עליו חובת בידוד.

האפשרות הפשוטה ביותר היא קבלת שירותי נוטריון אמריקאי בישראל

אנו עורכים פגישות על פי הצורך והתאם למחירון משרד המשפטים בערים הרצליה, תל אביב, ירושלים וקריית אונו. נוטריונית המשרד יושבת באופן קבוע בקריית אונו ואליה מועברים מסמכים רלבנטיים לתרגום או לביצוע אפוסטיל משרד החוץ על תעודות שונות. באם נדרש אימות חתימה ניתן להיפגש גם מחוץ למשרד והכל על פי התקנות של משרד המשפטים בעניין זה הקובעות את שכר הנוטריונים לפעילות בתוך המשרד אל מול פעילות מחוץ למשרד.

אישור אפוסטיל אמריקאי – למסמכים שנחתמו בישראל

מדינת ישראל חתומה יחד עם ארצות הברית על אמנת האג ועל כן כאשר נדרש אישור אפוסטיל לחתימת הנוטריון אנו מעניקים אותה. על מנת לסייע בידי לקוחותינו אנו מצויים בקשר ישיר עם חברות הטייטל בארצות הברית אשר מצידן מעניקות הנחיות ברורות כיצד הן רוצות שמסמכי הנוטריון יגיעו בדרך אמריקאי מישראל אליהם.

צריכים שירותי אפוסטיל או ליווי לחתימה על מסמכים שונים עם "נוטריון אמריקאי בישראל"?

רבים מאיתנו יזדקקו לשירותים נוטריונים אולי פעם אחת בחיים. יחד עם זאת חשוב שבעת שאנו נזקקים לשירותים נוטריונים נוכל לקבל אותם באופן מהיר ומקצועי.

גולשי גוגל מצביעים שנה אחר שנה במשרדנו כמשרד מצטיין בעל איכות בלתי מתפשרת והכל על פי מחירון נוטריון משרד המשפטים.

אנו גאים בביקורות הגולשים ונשמח שתקדישו לקריאתם זמן כדי ללמוד מהם השירותים הנוטריוניים שנוכל להעניק לכם.

לחזרה לחלק ספציפי במאמר
Picture of עורכת דין ונוטריון רחל (רייצ'ל) שחר

עורכת דין ונוטריון רחל (רייצ'ל) שחר

עו"ד למשפחה לירושה צוואות ולענייני גירושין, עומדת בראש משרד עו"ד שחר הנחשב לאחד ממשרדי הבוטיק בצמרת משרדי עורכי הדין בישראל. המשרד שנוסד על ידה צמח והתפתח וכיום מעניק מגוון שירותים ובהם:
דיני משפחה וירושות, פשיטת רגל , הוצאה לפועל , איחוד תיקים, מחיקת חובות ועיכוב יציאה מהארץ.
המשרד משתף פעולה עם צוות יועצים חיצוניים בתחום הכלכלה והאקטואריה על מנת להעניק שירות של מעטפת מלאה.עו"ד רחל שחר, הנחשבת לאוטוריטה בתחום דיני משפחה וירושה ניהלה מאז הסמכתה מאות תיקים סבוכים בתחום דיני המשפחה והירושה תוך ניסיון ראשון במעלה להביא את הצדדים לפתרונות ללא הגעה לכתלי בית המשפט.

שגרירות גרמניה בתל אביב דף מידע מוגש על ידי עורכת דין ונוטריונית רחל שחר
השאירו פרטים לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

זמינים 7 ימים בשבוע!