צרו קשר בוואצאפ

חתימה על מסמך נוטריון אמריקאי לצורך רישום לאפליקצייה כדי לקבל מענק נדל”ן של עיריית רוצ’סטר

שגרירות גרמניה בתל אביב דף מידע מוגש על ידי עורכת דין ונוטריונית רחל שחר

חתימה על מסמך נוטריון אמריקאי  לצורך רישום לאפליקצייה כדי לקבל מענק נדל”ן של עיריית רוצ’סטר

על פי ויקיפדיה :”רוצ’סטר (באנגלית: Rochester) היא עיר במחוז מונרו שבמדינת ניו יורק, ארצות הברית, דרומית לימת אונטריו. אזור המטרופולין של רוצ’סטר הוא הכלכלה השנייה בגודלה במדינת ניו יורק, אחרי העיר ניו יורק. במהלך שנות ה-90 של המאה ה-20 היא הייתה ידועה בכינוי “מרכז התמונות העולמי”. בעבר היא הייתה ידועה בכינויה “עיר הקמח” ולאחרונה בכינוי “עיר הפרחים”. כמו כן, רוצ’סטר היא עיר המחוז של מחוז מונרו.

אוכלוסייתה של רוצ’סטר מונה כ-207,000 תושבים, והיא העיר השלישית בגודלה במדינת ניו יורק. היא נמצאת במרכז אזור מטרופולין גדול יותר שכולל חלקים מעבר למחוז מונרו, ובהם מחוז ג’נסי, מחוז ליווינגסטון, מחוז אונטריו, מחוז אורלינס ומחוז וויין. אזור זה מונה כיום כמיליון תושבים”.

משרדנו מעניק שירותי נוטריון אמריקאי לצורך רישומים בעיריות השונות לאפליקציות השונות וזאת על מנת לקבל מעניקים אשר מוענקים מעת לעת על ידי העיריות השונות.
יצירת קשר בטלפון 03-7949755 בימים א-ה 08:00-16:00
בשגרירות ארצות הברית קיים נוטריון הקרוי נוטריון שגרירות ארצות הברית

משרדנו מעניק שירותי נוטריון אמריקאי לצורך רישומים בעיריות השונות לאפליקציות השונות וזאת על מנת לקבל מענקים אשר מוענקים מעת לעת על ידי העיריות השונות.

שירותי חתימה על מסמך לצורך נוטריון אמריקאי ניתנים על דרך השגרה גם בשגרירות ארצות הברית. יצויין כי על פי הודעת השגרירורות באתר האינטרנט שלה-לא מתקיימת קבלת קהל עד להודעה חדשה.

אנו מעניקים שירותי נוטריון המקבילים לשירותי השגרירות ועל האישור שלנו אנו מעניקים גם שירותי אפוסטיל כנדרש על פי חוק.

בשגרירות ארצות הברית קיים נוטריון הקרוי נוטריון שגרירות ארצות הברית
בשגרירות ארצות הברית קיים נוטריון הקרוי נוטריון שגרירות ארצות הברית

אם ברצונכם לקבוע פגישה בשגרירורת ארצות הברית בירושלים אזי על פי הנחיות השגרירות יש ללהיכנס לאתר השגרירות לבחור בעיר ובמדינה- ירושלים. אם תבחרו במדינה- ישראל האתר יקח אותכם לקביעת פגישה בשגרירות ארה”ב שלוחה תל אביב.

אם ברצונכם לקבוע פגישה בשגרירורת ארצות הברית בחיפה אזי על פי הנחיות השגרירות יש ללהיכנס לאתר השגרירות לבחור בעיר ובמדינה- חיפה. אם תבחרו במדינה- ישראל האתר יקח אותכם לקביעת פגישה בשגרירות ארה”ב שלוחה תל אביב.

על פי הנחיות השגרירות נדרשת  קביעת פגישה לכל בקשה לחידוש דרכון.

לדוגמא: משפחה בת ארבע נפשות שכל בני המשפחה מבקשים לחדש את הדרכונים יהיה עליהם  לקבוע ארבע פגישות – פגישה לכל בן משפחה.

על פי הנחיות השגרירות יש להדפיס את העמוד לאישור הפגישה ולהביאו איתך.

על פי הנחיות השגרירות אישור זה יכלול את הסיסמא במידה ותצטרך לערוך שינויים או לבטל את הפגישה.

על פי הנחיות השגרירות לפני הגעתך לשגרירות יש לבקר באתר ולעקוב אחר רשימת הפריטים שאסור להכניסם לפי דרישת מחלקת הביטחון.

על פי הנחיות השגרירות יש להגיע בזמן. לא יתקבלו אנשים מאחרים מעל לחצי שעה, יהיה עליך לקבוע פגישה חדשה.

מה במאמר זה
שגרירות גרמניה בתל אביב דף מידע מוגש על ידי עורכת דין ונוטריונית רחל שחר
מה במאמר זה
ייפוי כוח נוטריוני ברומנית
המליצו על עו"ד ונוטריון רחל רייצ'ל שחר
ייפוי כוח נוטריוני ברומנית
ייפוי כוח נוטריוני ברומנית
יובל עקובוביץ
יובל עקובוביץ
ביקורת אחת
קרא עוד
הגענו לקבלת שירותי נוטריון ולאחר מכן שירותי אפוסטיל. התקבלנו על ידי צוות מיומן שתיאם לנו במהירות פגישה עם הנוטריונית. לאחר מכן קיבלנו שירותי מקצועי ויעיל עם הבנה מלאה של מלוא הנדרש על ידי הרשויות וכן אפוסטיל משרד החוץ. היינו מרוצים מאוד ונמליץ בחום לחברינו על שירותי הנוטריון שקיבלנו.
tal gal
tal gal
ביקורת אחת
קרא עוד
רחל העניקה לנו שירות יוצא מן הכלל!!! הייתה זמינה לשאלות שלנו בכל זמן. הייתה מאוד שירותית, נעימה וסופר מקצועית!!! אנחנו ממליצים עליה בחום!
Batel Avni
Batel Avni
2 ביקורות
קרא עוד
רחל המקסימה מקצוענית, מקבלת בכל שעה. השירות הוא ברמה גבוהה עד לפרטים הקטנים תמיד בחיוך ואהבה.
Batel Avni
Batel Avni
2 ביקורות
קרא עוד
רחלי נתנה לי שירות מקצועי, מהיר ואדיב ביותר. פגשה אותי עוד באותו יום ונתנה לי מענה מיידי. זכיתי להכיר עורכת דין שהיא קודם כל אדם. כן ירבו כמותה.
Keren Hendel
Keren Hendel
3 ביקורות
קרא עוד
אחרי הרבה חיפושים מצאתי את רחל המקסימה שטיפלה בכל צרכי הנוטוריון שלי במהרה ובדיוק מופלא. רחל חסכה לי המון זמן בחתימת המסמכים שאני צריכה להעביר לממשלת ארה״ב (בלתי אפשרי להגיע לקונסוליה במיוחד בזמן הסגר). רחל גם נתנה לי מידע לגבי המשך הצעדים שעליי לעשות כדי שלא אפספס שום דבר. תודה רבה על השירות!
osnat eldar
osnat eldar
2 ביקורות
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין, הסברים ברורים ומדויקים. עו״ד רחל שחר ליוותה אותנו בכל תהליך החתימה הנוטריונית וסייעה לנו בשעות שונות ולא רגילות. היא היתה זמינה תמיד ונכונה לסייע ככל שיכלה. הרגשנו שאנחנו בידים בטוחות ואכן, כל מה שהיינו צריכים בוצע לשביעות רצוננו המלאה ולשביעות רצונם של מי שהיינו איתם בקשר בחו״ל.
דני פלדמן
דני פלדמן
ביקורת אחת
קרא עוד
שירות נוטריוני מצוין מקצועי ואמין. זמינות ממש בכל שעה רחל מאוד עזרה בכל מה שקשור לאישור נוטריוני לארצות הברית. מחיר לפי מחירון ברור. ממליץ.
הקודם
הבא