שירותי נוטריון לגרמנית וכן שירותי אישור הצהרת מתורגמן לגרמנית

שירותי נוטריון לגרמנית וכן שירותי אישור הצהרת מתורגמן לגרמנית

שער-גרמניה-לוגו-רחל-שחר-נוטריון-ועו"ד

גרמניה נחשבת לכלכלה החזקה ביותר באירופה ומהמובילות ביותר בעולם. בנוסף על כך, העלויות בה נמוכות יותר משאר הכלכלות החזקות ביבשת- ולכן, הפוטנציאל העסקי בה גדל משנה לשנה.
גרמניה משמשת מוקד עסקי למשקיעים זרים, אנשי עסקים המחזיקים בתחומים שונים, עסקים קטנים בינוניים וגם חברות ענק- לכולם יש פוטנציאל להגדלת רווחיהם בגרמניה- ודרכה- להתפתח לשאר העולם. 
 בגרמניה ישנן ערים מובילות רבות מלבד ברלים המוכרת לכולנו. כל הערים הגדולות והבינוניות בגרמניה נחשבות ובצדק רב לא רק למרכז ייחודי לתחומו אלא גם לציר מרכזי לעסקים.
הדר שפיגל שוכן בהמבורג, מינכן בירת בוואריה, היא העיר העשירה והיקרה ביותר בגרמניה. שכר הדירה הממוצע במינכן כפול מזה שבברלין.
שיעור האבטלה בעיר  מינכן הוא בלתי נתפס ולמעשה הוא הנמוך מבין עריה הגדולות של גרמניה; איכות החיים והביטחון האישי הם מהגבוהים באירופה כולה ואיכות הסביבה גבוהה ביותר.
גרמניה מונה כיום לא פחות מ- 82 מיליון תושבים, גרמניה היא המדינה המאוכלסת ביותר של האיחוד האירופי, ומהווה יעד נכסף לסוחרים ואנשי עסקים מכל העולם.
לא פחות חשוב מכל האמור לעיל היא העובדה שגרמניה היא מדינה חוקתית מודרנית עם חוקים ברורים ושקופים והיא מצליחה לצוף מעל כל השינויים המשפטיים המתחוליים בעולם כולו ולמעשה משמשת אי של יציבות משפטית בכל רחבי אירופה.
מערכת המשפט הגרמנית ויציבותה משמשים מודל למערכות משפטיות במדינות רבות אחרות, ומחקרים בין-לאומיים הוכיחו כי המשקיעים הזרים מחשיבים רבות את המערכת המשפטית הגרמנית כיציבה ולכן בטוחה עבור משקיעים מהעולם כולו.
בשל היציבות המשפטית הגרמנית נדרש כל איש עסקים המבקש לפעול בגרמניה להציג רשימה של מסמכים המעידים על נתוניו המסחריים והכלכליים והיכולות העסקיות שלו, יחד עם אישור נוטריוני. כל אישור נוטריוני אשר מוגש לרשויות בגרמניה צריך להיות מתורגם מהשפה המקורית לשפה הגרמנית. משרדנו מספק שירותי תרגום מסמכים לגרמנית עם אישור נוטריון לגרמנית כמו גם כל אישורי האפוסטיל הרלבנטיים וזאת על מנת שהתרגום הנוטריוני לגרמנית יתקבל ברשויות בגרמניה.

תרגום מסמכים נוטריוני או רגיל עם אישור נוטריון לתעודות ואישורים לצורך לימודים או עבודה בחו"ל או בישראל.

אנו מעניקים שירותי תרגום מסמכים רשמי עם אישור הצהרת מתורגמן של נוטריון בשפה הגרמנית. תרגום זה כולל שירותי תרגום תעודות בגרמנית לעברית ושירותי תרגום תעודות מעברית לגרמנית והכל באיכות ללא פשרות. צוות המתורגמנים שלנו הינו דובר השפה הגרמנית ברמת שפת אם ולכן רמת התרגום היא ברמה גבוהה ביותר.
כל אישורי התרגום אשר מוענקים על ידי נוטריון רחל שחר מוכרים על ידי שגרירות גרמניה, אוסטריה בישראל לצורך קבלת אזרחות ודרכון אירופאי.

אנו מעניקים שירותי תרגום מסמכים רשמי עם אישור הצהרת מתורגמן של נוטריון בשפה הגרמנית

עסקים בגרמניה

במסגרת תרגום מסמכים עסקיים לגרמנית אנו מעניקים את שירותי התרגום לגרמנית הבאים:

  • שירותי נוטריון תרגום לגרמנית של מסמכי חברה בע"מ תקנון תזכיר ותעודת ההתאגדות
  • שירותי נוטריון תרגום לגרמנית של מאזני רווח והפסד של רואה חשבון מוסמך
  • שירותי נוטריון תרגום לגרמנית של דוחות פיננסיים וביטוחיים שונים לצורך הוכחת איתנות פיננסית
  • ביצוע תרגום סימולטני של פגישות עסקיות בזום או בוידאו לאנשי עסקים

הוצאת דרכון גרמני

על יתרונותיו של הדרכון הגרמני נכתבו אינספור שבחים. הדרכון גרמני מאפשר לכל ישראלי המעוניין בכך לגור בגרמניה או בכל מקום שירצה באירופה, לפתוח שם עסקים ולהתבסס כלכלית ולמעשה לחיות כאזרח לכל גבר ועניין. החוק הגרמני פתח אפשרויות לישראלים רבים אשר מעוניינים בכך לקבל דרכון גרמני. זכאות לדרכון גרמני יכולה להיות מכוח לידה בגרמניה או מכוח היותם צאצאים לאב או סב שנולדו בגרמניה ונאלצו לברוח ממנה בשל עליית האנשטישמיות ולאחר מכן עליית הנאצים לשלטון. משרדנו מעניק שירותי הכנת ניירת מתורגמת לגרמנית לצורך דרכון גרמני כמו גם תרגום כל המסמכים הנדרשים לגרמנית יחד עם אישור וחותם נוטריון, והכל לפי חוק הנוטריונים. לצורך זה המשרד יכול להעניק שירותי איתור מסמכים שונים המצויים במוזיאונים ברחבי העולם. יהודים רבים שנמלטו מגרמניה עקב עליית האנטישמיות הגרמנית ולאחר מכן עקב עליית הנאצים לשלטון זכאים לקבלת רנטה גרמנית לכל ימי חייהם. המשרד מסייע באיתור וכן בשחזור וכן תרגום מסמכים בגרמנית עבור מוסדות הביטוח הלאומי הגרמני.

שירותי תרגום לגרמנית ושירותי נוטריון לגרמנית לצורך לימודים גבוהים בגרמניה

גרמניה נחשבת לאחד מהמרכזים העולמיים לצורך לימודי השכלה גבוהה ומאות אלפי סטודנטים נוהרים אליה מכל העולם. על מנת להתקבל ללימודים בגרמניה תידרשו להציג סדרת מסמכים אשר כולם צריכים להיות מתורגמים על ידי נוטריון לגרמנית. משרדנו ערוך לביצוע תרגום של כל המסמכים הדרושים לסטודנט ישראלי בגרמניה, לרבות תרגום נוטריון מעברית, מאנגלית, מצרפתית, מרוסית, מספרדית לגרמנית ומעניק את האישור הנוטריוני הדרוש.

  • מסמכים אשר בדרך כלל נדרשים להם שירותי נוטריון לגרמנית הם
  • תעודת בגרות מתורגמת בתרגום נוטריוני לגרמנית
  • תמצית רישום ממשרד הפנים מתורגם בתרגום נוטריוני לגרמנית
  • גיליון ציונים מתורגם בתרגום נוטריוני לגרמנית,
  • תארים אקדמאיים מתורגמים בתרגום נוטריוני לגרמנית.
לחזרה לחלק ספציפי במאמר
עורכת דין ונוטריון רחל (רייצ'ל) שחר

עורכת דין ונוטריון רחל (רייצ'ל) שחר

עו"ד למשפחה לירושה צוואות ולענייני גירושין, עומדת בראש משרד עו"ד שחר הנחשב לאחד ממשרדי הבוטיק בצמרת משרדי עורכי הדין בישראל. המשרד שנוסד על ידה צמח והתפתח וכיום מעניק מגוון שירותים ובהם:
דיני משפחה וירושות, פשיטת רגל , הוצאה לפועל , איחוד תיקים, מחיקת חובות ועיכוב יציאה מהארץ.
המשרד משתף פעולה עם צוות יועצים חיצוניים בתחום הכלכלה והאקטואריה על מנת להעניק שירות של מעטפת מלאה.עו"ד רחל שחר, הנחשבת לאוטוריטה בתחום דיני משפחה וירושה ניהלה מאז הסמכתה מאות תיקים סבוכים בתחום דיני המשפחה והירושה תוך ניסיון ראשון במעלה להביא את הצדדים לפתרונות ללא הגעה לכתלי בית המשפט.

שגרירות גרמניה בתל אביב דף מידע מוגש על ידי עורכת דין ונוטריונית רחל שחר
השאירו פרטים לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

זמינים 7 ימים בשבוע!