צרו קשר בוואצאפ

אימות תעודות נישואים עבור חתימת אפוסטיל שליחות אפוסטיל משרד החוץ

שגרירות גרמניה בתל אביב דף מידע מוגש על ידי עורכת דין ונוטריונית רחל שחר

צריכים מידע בנושא אימות תעודות נישואים עבור חתימת אפוסטיל או שליחות אפוסטיל משרד החוץ צרו קשר כבר בכל עת בווטסאפ או בטלפון 03-7949755

אימות תעודות נישואים עבור חתימת אפוסטיל-הודעת משרד הדתות

בהתאם להנחיות אין קבלת קהל פרונטלי, ולכן השירות עבור אימות תעודות נישואים ניתנת באמצעות השארת מסמכים בתיבה.

אימות תעודות נישואים עבור חתימת אפוסטיל

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו 03-7949755

לשירותי אימות תעודות נישואים עבור חתימת אפוסטיל

 דחופים מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ 

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע

שירותי אימות תעודות נישואים עבור חתימת אפוסטיל מומלצים וזולים

שליחים מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא שירותי שליחות אמינים וטובים רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים שירותי אימות תעודות נישואים עבור חתימת אפוסטיל? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שירותי אימות תעודות נישואים עבור חתימת אפוסטיל

מחיר שירותי אימות תעודות נישואים עבור חתימת אפוסטיל

מחיר של שירותי שירותי אימות תעודות נישואים עבור חתימת אפוסטיל נקבע על פי מספר התעודות ורמת הדחיפות.

שליחות אפוסטיל משרד החוץ

במשרד החוץ מתקבל אפוסטיל לתעודות סטטוס

תעודות משרד הפנים –תעודת לידה , תעודת פטירה, נישואין אפוסטיל לדרכון וכיו”ב לכל אלה נדרש אפסוטיל משרד החוץ.

 תעודות מקוריות שהונפקו החל מיום 19\08\01 חתומות בחתימה אלקטרונית במעמד ההנפקה ואינן נדרשות לחתימת פקיד על ידי משרד הפנים טרם ההגעה למשרד החוץ.

היעדר מידע פלילי/תעבורתי – ניתן להזמין מאתר המשטרה תעודה המיועדת לחו”ל. התעודה נשלחת מהמשטרה לכתובת המיועדת בחו”ל/לנציגות הזרה בארץ. (יש לוודא קבלת התעודה עם הנציגות בחו”ל לאחר שלושה שבועות מיום הגשת הבקשה).

להלן קישור לאתר המשטרה: https://www.gov.il/he/departments/general/police_criminal_information_certificates

תעודות שהונפקו על ידי צה”ל – דרושה חתימה מקורית של קצינת פניות הציבור על גבי תעודות צבאיות.תעודות סטטוס?

שליחות אפוסטיל משרד החוץ אימות תעודות נישואים

ישנן תעודות שצריכות שני אפוסטילים תחילה של המשרד הרלבנטי ורק לאחר מכן שליחות אפוסטיל על גבי התעודות הבאות יש צורך בקבלת חתימה מהמשרד הרלוונטי טרם ההגעה למשרד החוץ לצורך קבלת אפוסטיל

 תעודת גירושין ופסק דין של של בתי הדין הרבניים – בגב התעודה נדרשת חתימה של אחד ממורשי החתימה מהנהלת בתי הדין הרבניים הכתובת: רח’ כנפי נשרים 22, גבעת שאול, ירושלים.

תעודת נישואין -בגב התעודה נדרשת חתימת פקיד מורשה בהתאם לדת המבקש. החתימה הינה בהתאם לדתו של המבקש

יהודים: חתימת המשרד לשירותי דת.

מוסלמים: חתימת הנהלת בתי הדין השרעיים בירושלים.

נוצרים: חתימת שלוחת משרד הפנים לעדות הנוצריות.

דרוזים: חתימת בית הדין הדתי הדרוזי

תעודת בגרות – בגב התעודה נדרשת חתימת פקיד מורשה  המעידה כי התעודה היא תעודה מקורית או העתק נאמן למקור, טרם ההגעה למשרד החוץ לקבלת אפוסטיל. כתובת משרד החינוך: רח’ שבטי ישראל 29, ירושלים.

תעודות אקדמיות ותעודות בית ספר – בגב התעודה נדרשת חתימת פקיד מורשה חתימה של משרד החינוך כתובת: רח’ כנפי נשרים 22, ירושלים.

תעודת הסמכה של רופאים – בגב התעודה נדרשת חתימת פקיד מורשה תעודה מקורית או העתק נאמן למקור עם חתימה וחותמת של משרד הבריאות ומורשי החתימה של לשכת הבריאות המחוזית בעיר המגורים.

פסקי דין והחלטות בתי משפט – לצורך אימות של פסקי דין או החלטות מבתי משפט נדרש לצרף  מצולם של פסק הדין, או ההחלטה בשלמותה, כשעליה חותמת נאמן למקור.

צווי ירושה מהרשם לענייני ירושה – על מנת לקבל חותמת אפוסטיל משרד החוץ על צווי ירושה מסמך מקורי בלבד עם חתימת מורשי החתימה מטעם הרשם לענייני ירושה באזור המגורים בו נחתם הצו.

צווי ירושה מבתי משפט – על מנת לקבל חותמת אפוסטיל משרד החוץ על צווי ירושה מסמך מקורי בלבד עם חתימת מורשי החתימה מטעם הרשם לענייני ירושה באזור המגורים בו נחתם הצו.

אנו מעניקים את שירותי שליח אפוסטיל משרד החוץ באיכות בלתי מתפשרת

מחפשים שליחות אפוסטיל משרד החוץ עם  המלצות?

כדי לבחור שליחות אפוסטיל משרד החוץ  אנו ממליצים שתיכנסו לדף העסקי שלנו ותקראו מה אנשים אומרים עלינו:

זו כבר פעם שנייה שאנחנו חוזרים לרחל, תמיד באווירה טובה ומקצועיות שיא, תמיד עונה לכל השאלות שלנו ומסבירה בסובלנות, חד משמעית בחירה נכונה שביצענו וכמובן נמשיך בעתיד! ממליצה😊 (Translated by Google) This is the second time we are returning to Rachel, always in a good atmosphere and top professionalism, always answering all our questions and explaining with tolerance, unequivocally the right choice we made and of course we will continue in the future! Recommend😊‏

רחל העניקה לנו שירות יוצא מן הכלל!!! הייתה זמינה לשאלות שלנו בכל זמן. הייתה מאוד שירותית, נעימה וסופר מקצועית!!! אנחנו ממליצים עליה בחום! (Translated by Google) Rachel provided us with exceptional service !!! Was available for our questions at any time. Was very helpful, pleasant and super professional !!! We highly recommend it!‏

טיפול מקצועי ומהיר. ממש תענוג. מומלץ (Translated by Google) Professional and fast treatment. A real pleasure. recommended‏

על פי ההודעה על מנת לקבל אימות תעודות נישואים יש  להניח את התעודות בתוך המעטפה הייעודית הנמצאת בלובי שעל גבה יש למלא את הפרטים המתבקשים.

אימות תעודות נישואים שליחות אפוסטיל

אנו מבצעים על דרך השגרה אימות לתעודות נישואין וניתן ליצור איתנו קשר בווטסאפ לטלפון 03-7949755

משרד הדתות יבצע אימות לתעודת הנישואים לצורך חתימת אפוסטיל ולאחר אימות התעודה וחתימתה ניתן יהיה לקבלה בשעות האלו:

  • תעודות שיונחו בתיבה עד לשעה 10:00
  • ניתן לקבלם ב- 10:30
  • תעודות שיונחו בתיבה עד השעה 12:30
  • ניתן לקבלם ב- 13:00
  • אין קבלת קהל בימי שלישי
  • מעבר לכך לא יובטח לו קבלת התעודות באותו היום.
מה במאמר זה
שגרירות גרמניה בתל אביב דף מידע מוגש על ידי עורכת דין ונוטריונית רחל שחר
מה במאמר זה
ייפוי כוח נוטריוני ברומנית
המליצו על עו"ד ונוטריון רחל רייצ'ל שחר
ייפוי כוח נוטריוני ברומנית
ייפוי כוח נוטריוני ברומנית
יובל עקובוביץ
יובל עקובוביץ
ביקורת אחת
קרא עוד
הגענו לקבלת שירותי נוטריון ולאחר מכן שירותי אפוסטיל. התקבלנו על ידי צוות מיומן שתיאם לנו במהירות פגישה עם הנוטריונית. לאחר מכן קיבלנו שירותי מקצועי ויעיל עם הבנה מלאה של מלוא הנדרש על ידי הרשויות וכן אפוסטיל משרד החוץ. היינו מרוצים מאוד ונמליץ בחום לחברינו על שירותי הנוטריון שקיבלנו.
tal gal
tal gal
ביקורת אחת
קרא עוד
רחל העניקה לנו שירות יוצא מן הכלל!!! הייתה זמינה לשאלות שלנו בכל זמן. הייתה מאוד שירותית, נעימה וסופר מקצועית!!! אנחנו ממליצים עליה בחום!
Batel Avni
Batel Avni
2 ביקורות
קרא עוד
רחל המקסימה מקצוענית, מקבלת בכל שעה. השירות הוא ברמה גבוהה עד לפרטים הקטנים תמיד בחיוך ואהבה.
Batel Avni
Batel Avni
2 ביקורות
קרא עוד
רחלי נתנה לי שירות מקצועי, מהיר ואדיב ביותר. פגשה אותי עוד באותו יום ונתנה לי מענה מיידי. זכיתי להכיר עורכת דין שהיא קודם כל אדם. כן ירבו כמותה.
Keren Hendel
Keren Hendel
3 ביקורות
קרא עוד
אחרי הרבה חיפושים מצאתי את רחל המקסימה שטיפלה בכל צרכי הנוטוריון שלי במהרה ובדיוק מופלא. רחל חסכה לי המון זמן בחתימת המסמכים שאני צריכה להעביר לממשלת ארה״ב (בלתי אפשרי להגיע לקונסוליה במיוחד בזמן הסגר). רחל גם נתנה לי מידע לגבי המשך הצעדים שעליי לעשות כדי שלא אפספס שום דבר. תודה רבה על השירות!
osnat eldar
osnat eldar
2 ביקורות
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין, הסברים ברורים ומדויקים. עו״ד רחל שחר ליוותה אותנו בכל תהליך החתימה הנוטריונית וסייעה לנו בשעות שונות ולא רגילות. היא היתה זמינה תמיד ונכונה לסייע ככל שיכלה. הרגשנו שאנחנו בידים בטוחות ואכן, כל מה שהיינו צריכים בוצע לשביעות רצוננו המלאה ולשביעות רצונם של מי שהיינו איתם בקשר בחו״ל.
דני פלדמן
דני פלדמן
ביקורת אחת
קרא עוד
שירות נוטריוני מצוין מקצועי ואמין. זמינות ממש בכל שעה רחל מאוד עזרה בכל מה שקשור לאישור נוטריוני לארצות הברית. מחיר לפי מחירון ברור. ממליץ.
הקודם
הבא