אפוסטיל משרד החוץ ירושלים 050-6914314

חותמת אפוסטיל משרד החוץ בירושלים מגוון שירותי נוטריון

שירותי חותמת אפוסטיל משרד החוץ בירושלים ותרגום משפטי עד הבית ע"י משרד עו"ד רחל רייצ'ל שחר – עורכת דין שאפשר לסמוך עליה

אפוסטיל משרד החוץ ירושלים 052-4616973

מחפשים אפוסטיל משרד החוץ ירושלים? הגעתם למקום הנכון. אנו מספקים שירותי אפוסטיל משרד החוץ בירושלים לתושבי הסביבה באיכות ללא פשרות ותוך עמידה במחירון נוטריוני שנקבע על ידי משרד המשפטים.

תחומי עורך דין נוטריון נחשבים סמויים מן העין ורבים מאיתנו לא יזדקקו לשירותי אפוסטיל משרד החוץ בירושלים אלא במקרה בו ירצו לרכוש דירה או לבצע עסקאות בחו"ל. בשל כך, איתור שירותי אפוסטיל משרד החוץ בירושלים יכול לסייע בליווי הסדרים משפטיים רבים. במאמר שלפניכם ננסה לתאר בפניכם את תפקידו של אפוסטיל משרד החוץ בירושלים.

אנו מעניקים אפוסטיל משרד החוץ ירושלים ושירות נוטריוני מקיף גם בכל הנוגע לתרגום נוטריוני פורטוגזית גרמנית ורוסית 03-7949755 שירות מהיר תוך 24 שעות המשרד מדורג על ידי לקוחותיו שנה אחר שנה כמשרד מצטיין באיכות שירות בינלאומית  מי שלא קורא מפסיד מידע יקר ערך

שירותי נוטריון מומלץ באיכות ללא פשרות ועל פי מחירון משרד המשפטים

מחפשים שירותי אפוסטיל משרד החוץ ירושלים באיכות ללא פשרות? אנו מעניקים שירותי אפוסטיל משרד החוץ בירושלים  לחברות גדולות במשק ולבעלי עסקים מהשורה הראשונה. הצטרפו למקבלי השירות שנהנים ממגוון יתרונות

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו 052-4616973

לשירותי נוטריון פורטוגזית או נוטריון גרמנית  מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ 

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע

על דיני הנוטריון בישראל

החוק המרכזי שמסדיר את תחום הנוטריונים בישראל עונה לשם – חוק הנוטריונים, שנחקק לפני למעלה מ- 30 שנים. הגדרת הכשירות להיות נוטריון, מעוגנת בסעיפו הראשון של החוק, באופן הבא: רישוי: ועדת רשיונות (תיקון מס' 1) תשל"ח-1978
1. רשיון נוטריון יינתן מאת ועדת רשיונות של שבעה שימנה שר המשפטים, מהם שניים על פי הצעת לשכת עורכי הדין; היושב ראש יהיה משפטן עובד המדינה, שני חברים לפחות יהיו נציגי ציבור וחבר אחד לפחות יהיה נוטריון. כשירות
(א) מי שנתקיימו בו כל אלה כשיר להיות נוטריון:
(1) הוא אזרח ישראלי או תושב קבע בישראל; לענין זה, "תושב קבע בישראל" – מי שהוא בעל רישיון לישיבת קבע בישראל לפי חוק הכניסה לישראל, התשי"ב-1952;
(2) הוא חבר לשכת עורכי הדין ונתמלאה בו אחת מאלה:
(א) עסק במקצוע של עורך דין 10 שנים לפחות, מתוכן חמש וחצי שנים לפחות בישראל;הווי אומר, כל מה שקשור לקרקע – בין אם מדובר בקרקע, ובין אם מדובר באובייקט המחובר לקרקע בחיבור קבוע, כמו למשל דירה, נחשב מקרקעין, כאשר הסדרים משפטיים הנוגעים לו מלווים על ידי עורך דין מקרקעין בחדרה, תל אביב, ירושלים – או כל איזור אחר בארץ.

מתי נצטרך אפוסטיל משרד החוץ בירושלים

כאמור, חוק הנוטריונים מעניק סמכויות נרחבות לנוטריון והנוטריון הוא למעשה ידה הארוכה של המדינה על מנת לפקח על פעולות משפטיות. ואולם החוק קובע כי תעודה רשמית אשר צריכה להיות מוצגת בפני גורם חוץ כגון שגרירורויות או להיות מוצגת לצרכי הגירה בארץ אחרת חייבת להיות מאושרת עלידי חותמת אפוסטיל משרד החוץ בירושלים.

אי לכך, כל אדם אשר צריך להציג תעודה בפני כל רשות זרה חייב תחילה לבצע חיתום ואשרור של התעודה בחותמת אפוסטיל משרד החוץ בירושלים

חותמת האפוסטיל אינו נוהל ייחודי לישראל, אלא מסמך משפטי בינלאומי הנדרש על פי אמנת האפוסטיל שעליה חתומה ישראל. ייעודה של חותמת האפוסטיל היא לאשר מסמכים רשמיים של מדינה והכרה בהם על ידי מדינות אחרות. משרד החוץ מעניק אפוסטיל למאות מסמכים רשמיים ביום, ועל כן התורים לקבל אפוסטיל יכולים להיות ארוכים מאוד ולמרבה הצער קיימים גם מקרים שבהם תעודות שנשלחות בדואר הולכות לאיבוד.

בשל הנחיות התו הירוק השירות ניתן אך ורק באמצעות הדואר, והפקדות המסמכים בשער המשרד. אנו מעניקים שירות באיכות ללא פשרות למסמכי אפוסטיל משרד החוץ בירושלים שכן מדי יום נציג משרדנו מטפל בחותמות אפוסטיל בירושלים.

אפוסטיל משרד החוץ ירושלים-לאיזה תעודות?

ישנן תעודות /שעליהן מופיע מורשה חתימה. כאשר מגיעים ללאפוסטיל משרד החוץ בירושלים מייד נבדק במערכת האם האדם אשר חתם על המסמך הינו מורשה לחתימה על המסמך.

אם האדם אינו מורשה חתימה לא תינתן חותמת אפוסטיל משרד החוץ בירושלים.

חותמת אפוסטיל משרד החוץ בירושלים לתעודות המונפקות על ידי משרד הפנים – תעודות מקוריות שהונפקו החל מיום 19\08\01 חתומות בחתימה אלקטרונית במעמד ההנפקה ואינן נדרשות לחתימת פקיד על ידי משרד הפנים טרם ההגעה למשרד החוץ.

תעודה בדבר היעדר מידע פלילי/תעבורתי – ניתן להזמין מאתר המשטרה תעודה המיועדת לחו"ל.

לאחר הזמנת תעודת היושר היא תישלח ישירות מהמשטרה לכתובת המיועדת בחו"ל לנציגות הזרה בארץ.

להלן קישור לאתר המשטרה: https://www.gov.il/he/departments/general/police_criminal_information_certificates

חותמת אפוסטיל משרד החוץ ירושלים על תעודות שהונפקו על ידי צה"ל החותמת תינתן רק לאחר שקצינת פניות הציבור תחתום על גבי התעודות צבאיות.

חותמת אפוסטיל משרד החוץ ירושלים-תעודות שנדרש להן שתי חתימות מורשי חתימה

חותמת אפוסטיל משרד החוץ בירושלים על גבי תעודת גירושין ופסק דין של של בתי הדין הרבניים תינתן רק לאחר שבגב התעודה תבוצע חתימה של מורשי חתימה מהנהלת בתי הדין הרבניים הכתובת: רח' כנפי נשרים 22, גבעת שאול, ירושלים.
חותמת אפוסטיל משרד החוץ בירושלים תעודת נישואין – נדרשת חתימת פקיד מורשה בהתאם לדת המבקש:
חותמת אפוסטיל משרד החוץ בירושלים יהודים: חתימה של המשרד לשירותי דת, כתובת: רח' כנפי נשרים 7, גבעת שאול, ירושלים.
חותמת אפוסטיל משרד החוץ בירושלים מוסלמים: חתימה של הנהלת בתי הדין השרעיים בירושלים, כתובת: רח' הלל 37 בנין בית אגרון קומה 3, ירושלים.
חותמת אפוסטיל משרד החוץ בירושלים נוצרים: חתימה של שלוחת משרד הפנים לעדות הנוצריות, כתובת: רח' כנפי נשרים 15 בניין התאומים, ירושלים.
חותמת אפוסטיל משרד החוץ בירושלים דרוזים: חתימה של בית הדין הדתי הדרוזי, כתובת: רח' שלום הגליל 1, עכו.
תעודת בגרות – תעודה מקורית או העתק נאמן למקור, נדרשות בחתימה של פקיד מורשה מטעם אגף הבחינות של משרד החינוך טרם ההגעה למשרד החוץ לקבלת אפוסטיל. כתובת משרד החינוך: רח' שבטי ישראל 29, ירושלים.
תעודות אקדמיות ותעודות בית ספר – חתימה של משרד החינוך כתובת: רח' כנפי נשרים 22, ירושלים.
תעודת הסמכה של רופאים – תעודה מקורית או העתק נאמן למקור עם חתימה וחותמת של משרד הבריאות ומורשי החתימה של לשכת הבריאות המחוזית בעיר המגורים.
פסקי דין והחלטות בתי משפט – לאימות של פסקי דין והחלטות מבתי משפט יש לצרף עותק מצולם של פסק הדין, או ההחלטה בשלמותה, עם חותמת נאמן למקור. את המסמך יש להחתים בחתימה וחותמת של מזכיר ראשי או סגן מזכיר ראשי של בית המשפט בו ניתנה ההחלטה או פסק הדין.

חותמת אפוסטיל משרד החוץ בירושלים על צווי ירושה מהרשם לענייני ירושה  תינתן רק על גבי  מסמך מקורי בלבד עם חתימת מורשי החתימה מטעם הרשם לענייני ירושה באזור המגורים בו נחתם הצו.
צווי ירושה מבתי משפט – מסמכים מקוריים, או נאמנים למקור, המאושרים על ידי מזכיר ראשי או רשם בית משפט וחתימת מזכיר ראשי של בית המשפט בו נחתם הצו.

חותמת אפוסטיל משרד החוץ ירושלים על מסמכים נוטריוניים

לצורך קבלת חותמת אפוסטיל משרד החוץ בירושלים יש להביא מסמכים מקוריים בלבד.
• למדינות החתומות על אמנת האג יש לצרף חותמת אפוסטיל מבית משפט השלום הסמוך למקום המגורים.
• למדינות שאינן חתומות על אמנת האג יש לצרף את כל החתימות הבאות:

חתימה וחותמת של מורשי חתימה בבית משפט השלום.
אישור של הענף לאימות מסמכים ציבוריים במשרד החוץ
חותמת של נציג המדינה הזרה בישראל (שגרירות או קונסוליה)

כל שגאיה בהאת התעודות הרלבנטיות תביא לדחייה בקבלת חותמת אפוסטיל משרד החוץ בירושלים

 

אודות משרד חותמת אפוסטיל משרד החוץ ירושלים 

עו"ד ונוטריון רחל שחר

עורכת דין נוטריון רחל רייצ'ל שחר,  עומדת בראש משרד עו"ד ונוטריון ויצאה לדרך עצמאית בשנת 2004 והקימה את משרד עורכי דין העוסק בענייני ירושה צוואות ומשפחה המעניק כחלק משירותיו שירותי עורך דין נוטריון וכן תרגום נוטריון נרחבים.

במשך השנים יצר במשרד התמחות ספציפית בתחום שירותי תרגום נוטריוני פורטוגזית  והוא מעסיק צוות מתורגמנים דוברי השפה הפורטוגזית אשר מאושרים על ידי השגרירות הפורטוגלית בישראל.

עורכת דין רחל שחר,עוסקת בתחום דיני ירושה צוואות וגירושין והיא מגשרת ומוסמכת ייפוי כוח מתמשך , ניהלה מאז הסמכתה מאות תיקים סבוכים בתחום דיני המשפחה.

תחום דיני המשפחה נחשב בעל היבטים רבים לרבות חלוקת רכוש, ביטול הסכמי ממון סרבנות גט ועוד.

לאחר הסמכתה כחברה בלשכת עורכי הדין התנדבה עו”ד רחל שחר במסגרות התנדבות רבות והעניקה לכל אישה או גבר אשר רוצה להתגרש או ייעוץ בדיני משפחה ייעוץ משפטי בסניף ויצ”ו בסביון וכן בסניף שי”ל בעיר יהוד.

עו”ד דיני משפחה רחל שחר כתבה וכותבת מאמרים רבים בתחום דיני משפחה והינה מנחה בתוכנית “אולפן המומחים”.

רחל שחר הינה בעלת בלוג באתר הפופולארי “סלונה” והיא מקפידה להתעדכן ולעדכן בפסיקה האחרונה.

משרד עורכות הדין רחל רייצ'ל שחר מדורג שנה אחרי שנה כאחד המשרדים הבולטים בזכות מקצוענותם חסרת הפשרות והשירות שהוא מעניק ללקוחות באיכות גבוהה ביותר.

נשמח לסייע לכם בכל עניין הקשור לתחום מומחיותינו

חותמת אפוסטיל משרד החוץ בירושלים מהם השירותים הנוספים שהמשרד מעניק?

המשרד מעניק שירותי עורך דין נוטריון גם לצורך תרגומים נוטריוניים בכל השפות לרבות  תרגום נוטריוני פורטוגזית גרמנית רומנית

תרגום נוטריוני פורטוגזית וגרמנית מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא נוטריון מומלץ רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים נוטריון? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שירותי נוטריון פורטוגזית

מחיר נוטריון פורטוגזית

מחיר של תרגום נוטריוני פורטוגזית רומנית גרמנית  נקבע על פי מחירון נוטריון 2021 שמפרסם משרד המשפטים. אם הלקוח מעוניין בחתימת נוטריון בשעות הערב אזי החל מהשעה שבע בערב קיימת עליה במחיר שירותי נוטריון בסביון.

חותמת אפוסטיל משרד החוץ ירושלים עד הבית

ניתן לקבל שירותי חותמת אפוסטיל משרד החוץ בירושלים עד לביתו של האדם אם כי רכישת שירותים עד הבית מייקרת באופן טבעי, באופן משמעותי את עלות השירות.

חותמת אפוסטיל משרד החוץ בירושלים
מאמר המתאר את סוגי אפוסטיל משרד החוץ ואת סוגי התעודות שנדרש לקבל עליהן חותמת אפוסטיל

תרגום נוטריוני פורטוגזית וגרמנית איזה שירות נוטריוני ניתן לקבל?

תרגום נוטריוני פורטוגזית 

אנו מעניקים את כל שירותי הנוטריון באיכות בלתי מתפשרת

עורך דין נוטריון פורטוגזית

נדלן בספרד

דרכון פורטוגלי

עסקים בספרד

נוטריון ספרדית

ירושה בספרד

יפוי כח נוטריוני ואימות חתימה נוטריוני על יפוי כח ועל כל מסמך אחר

יפוי כח נוטריוני בלתי חוזר לצורך מכירת נכס/דירה/מגרש בישראל.

אישור נוטריוני העתק נאמן למקור

ייפוי כוח נוטריוני בלתי חוזר לצורך נטילת משכנתא מבנק בגרמניה

תרגומי נוטריון 

אפוסטיל ספרד תעודת נישואין

אפוסטיל ספרד תעודת גירושין

אפוסטיל ספרד תעודת לידה

אפוסטיל פורטוגזית תעודת פטירה

אישור צוואה על ידי נוטריון פורטוגזית

מתן שירותים נוטריונים עבור כל פעולה הנמצאת בסמכות של נוטריון ציבורי פורטוגזית

שירותי נוטריון פורטוגזית ישראלי בחו"ל – החתמת אזרחי ישראל במקום מושבם בחו"ל על מסמכים, יפוי כח ותצהירים.

תעריפי שירותי הנוטריון לפורטוגזית מפוקחים וקבועים בתקנות הנוטריונים (שכר ושירותים) ואסור לנוטריון לגבות תשלום גבוה או נמוך מהתעריף הקבוע בתקנות.

נוטריון פורטוגזית בהרצליה נוטריון פורטוגזית בגבעתיים נוטריון פורטוגזית בבני ברק נוטריון מהיר נוטריון פורטוגזית בבורסה נוטריון פורטוגזית ברמת גן

אנו נותנים שירותי נוטריון במהירות, ביעילות ובמקצועיות במשרדנו, בבית הלקוח ובחו"ל.

מחפשים חותמת אפוסטיל משרד החוץ ירושלים עם המלצות?

חותמת נוטריון - נוטריונית עם המלצות

כדי לבחור שירותי חותמת אפוסטיל משרד החוץ ירושלים אנו ממליצים שתיכנסו לדף העסקי שלנו ותקראו מה אנשים אומרים עלינו.

הדף העיסקי שלנו

ביקורות נבחרות

"זו כבר פעם שנייה שאנחנו חוזרים לרחל, תמיד באווירה טובה ומקצועיות שיא, תמיד עונה לכל השאלות שלנו ומסבירה בסובלנות, חד משמעית בחירה נכונה שביצענו וכמובן נמשיך בעתיד! ממליצה😊 (Translated by Google) This is the second time we are returning to Rachel, always in a good atmosphere and top professionalism, always answering all our questions and explaining with tolerance, unequivocally the right choice we made and of course we will continue in the future! Recommend😊‏"

"רחל העניקה לנו שירות יוצא מן הכלל!!! הייתה זמינה לשאלות שלנו בכל זמן. הייתה מאוד שירותית, נעימה וסופר מקצועית!!! אנחנו ממליצים עליה בחום! (Translated by Google) Rachel provided us with exceptional service !!! Was available for our questions at any time. Was very helpful, pleasant and super professional !!! We highly recommend it!‏"

"רחל העניקה לנו שירות יוצא מן הכלל!!! הייתה זמינה לשאלות שלנו בכל זמן. הייתה מאוד שירותית, נעימה וסופר מקצועית!!! אנחנו ממליצים עליה בחום! (Translated by Google) Rachel provided us with exceptional service !!! Was available for our questions at any time. Was very helpful, pleasant and super professional !!! We highly recommend it!‏"

"טיפול מקצועי ומהיר. ממש תענוג. מומלץ (Translated by Google) Professional and fast treatment. A real pleasure. recommended‏"

מחירון שירותי נוטריון ותרגום נוטריוני גרמנית רומנית פורטוגזית

שכר נוטריון 2021 : דוגמה לתעריפי נוטריון (מעודכנים לשנת 2021 למחירים אלה יש להוסיף מעמ כדין

 • כמה עולה אימות חתימת יחיד על מסמך נוטריוני או יפוי כח נוטריוני  167 ש"ח
 • כמה עולה אימות חתימת יחיד על יפוי כח בלתי חוזר למשכנתא, לבנק למשכנתאות או לקבלן: 167 ש"ח
 • כמה עולה אימות חתימת זוג על מסמך או יפוי כח נוטריוני בלתי חוזר: 233 ש"ח
 • כמה עולה אימות חתימת זוג על מסמך או יפוי כח נוטריוני בלתי חוזר עם עותק אחד נוסף: 299 ש"ח
 • כמה עולה אימות כל חתימה של חותם נוסף על אותו מסמך נוטריוני 66 ש"ח.
 • כמה עולה אישור העתק צילומי של מסמך (נאמן למקור): 66 ש"ח. לכל עמוד נוסף: 5 ש"ח
 • כמה עולה אישור צוואה נוטריונית לחותם ראשון: 243 ש"ח
 • כמה עולה אישור צוואה נוטריונית לזוג: 367 ש"ח
 • כמה עולה מסירת יותר מאישור אחד לכל צוואה נוטריונית באותו מעמד: 74 ש"ח
 • כמה עולה אישור של תצהיר נוטריוני  עבור המצהיר הראשון: 169 ש"ח
 • כמה עולה אישור תצהיר נוטריוני עבור כל מצהיר נוסף: 67 ש"ח
 • כמה עולה אישור חיים – אישור נוטריוני שפלוני נמצא בחיים: 167 ש"ח
 • כמה עולה אישור הסכם ממון נוטריוני: 371 ש"ח
 • כמה עולה מסירת יותר מאישור אחד לכל הסכם ממון נוטריוני באותו מעמד: 64 ש"ח
 • כמה עולה ביצוע פעולה נוטריונית מחוץ למשרד הנוטריון: 543 ש"ח לשעה או חלקה
  ו-167 ש"ח לכל מחצית שעה נוספת או חלק ממנה.

תרגום נוטריוני פורטוגזית  תחומי עיסוק

נדלן בפורטוגל

עסקים בפורטוגל

נוטריון ספרדית

טיפול במסמכים מול שגרירות ספרדנוטריון אוקראינית ותרגוםייפוי כוח מתמשך עלות אם לא תקראו תפסידו מידע חשוב וכסףנוטריון גרמנית פתח תקווהנוטריון גרמנית חיפהנוטריון גרמנית ירושליםנוטריון גרמנית פתח תקווה ייפוי כוח מתמשך עלות אם לא תקראו תפסידו מידע חשוב וכסףנוטריון אוקראינית ותרגום

על מה דיברנו בעמוד זה

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות בנושא אפוסטיל משרד החוץ ירושלים 050-6914314

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

השאר פרטים לייעוץ ללא התחייבות

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות בנושא אפוסטיל משרד החוץ ירושלים 050-6914314

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!