נוטריון בקרית אונו | עורך דין ונוטריון רחל רייצ'ל שחר

נוטריון בקרית אונו | עורך דין ונוטריון רחל רייצ'ל שחר

הגעה לבית הלקוח על פי התקנות

נוטריון הוא עו"ד הממונה על ידי משרד המשפטים במדינת ישראל לשמש את הציבור כנוטריון לאימות מסמכים חשובים. מעשים רשמיים אלה נקראים הרשאות, או מעשים נוטריונים. הנוטריונים מוזמנים באופן ציבורי כפקידים "ישרים", כלומר הם צפויים לעקוב אחר כללים כתובים ללא הפעלת שיקול דעת אישי משמעותי, כפי שהיה נהוג במקרה של גורם "שיפוטי".

נוטריון בקרית אונו: מה נוטריון עושה? מה חובתו המשמעותית של הנוטריון?

חובתו של נוטריון היא לסנן את החותמים על מסמכים חשובים בזהותם האמיתית, את נכונותם לחתום ללא עומס או הפחדה, ומודעותם לתכני המסמך או העסקה. חלק מההרשאות מחייבות גם את הנוטריון לשים את החותם תחת שבועה, ומצהירה תחת עונש של עדות שקר כי המידע הכלול במסמך נכון ונכון. מעשי רכוש, צוואות וייפוי כוח הם דוגמאות למסמכים הדורשים בדרך כלל נוטריון.

נוטריון בקרית אונו – עורך דין ונוטריון רחל רייצ'ל שחר

המשרד פועל בקריית אונו מזה שנים ארוכות ונותן שירותי נוטריון: חתימות מסמכים, הכנת צוואה, ייפוי כוח בלתי חוזר, הסכמי ממון הסכמי חיים משותפים, תרגום נוטריוני בכל השפות.

יושרו של הנוטריון היא הבסיס לאמון הציבור של הנוטריון. חובה עליהם לא לפעול במצבים בהם יש להם אינטרס אישי. הציבור סומך על כך שמשימות הנוטריון לא נפגמו על ידי אינטרס עצמי. וחוסר משוא פנים מכתיב כי נוטריון לעולם לא יסרב לשרת אדם עקב גזע, לאום, דת, פוליטיקה, נטייה מינית או מעמד כלקוח.

כנציגים הרשמיים של המדינה, נוטריונים ציבוריים מאשרים ביצוע נכון של רבים מהמסמכים המשנים את חייהם של אזרחים פרטיים – בין אם אותן עסקאות מגוונות מעבירות נדל"ן, מעניקות ייפוי כוח, מקימות הסכם ממון לפני הנישואין או מבצעות שפע פעילויות אחרות המאפשרות לחברה האזרחית שלנו לתפקד.

נוטריון בקרית אונו: טיפול במסמכים משפטיים וצוואות קרוב לביתכם

בוודאי שרבים מאיתנו חושבים לא מעט פעמים מדוע הנוטריונים נחוצים?

בתהליך הנוטריוני בעת זיהוי החותמים באמצעות תעודת זיהוי מקורית או תעודות רשמיות אחרות מקוריות נוטריונים מרתיעים הונאה ומעלים את רמת ההבנה של החותמים על המסמכים אשר הם חותמים עליהם וכן מוודאים כל החותמים הבינו היטב את משמעות החתימה על המסמך וכי הוא חותם מרצונו החופשי על המסמך.

כיצד נוטריון מזהה חתימה?

באופן כללי, נוטריון יבקש לראות תעודת זהות נוכחית עם תמונה, תיאור פיזי וחתימה. תעודות זהות מקובלות כוללות בדרך כלל רישיון נהיגה או דרכון.

משרדנו מעניק את השירותים הבאים:

אימותי חתימה נוטריוניים באנגלית

תצהירים בחתימת נוטריון באנגלית

ייפויי כוח נוטריוניים באנגלית

אישורי הסכם ממון באנגלית

אישורי אפוסטיל

אישורי חיים באנגלית

אישורי העתק נוטריוניים באנגלית

שתף מאמר זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

עוד מאמרים

צור קשר

תשובה מקצועית לכל סוגייה בנושא הנוטריון ללא כל עלות מצידך

* פנייתך תטופל במהירות 1-800-575-015

אימות חתימה עורך דין או נוטריון