עורך דין נוטריון בסביון 03-7949755

עורך דין נוטריון בסביון 03-7949755

שירותי עורך דין נוטריון בסביון ותרגום משפטי עד הבית ע"י משרד עו"ד רחל רייצ'ל שחר - עורכת דין שאפשר לסמוך עליה

עורכת דין ונוטריונית רחל שחר

עורך דין נוטריון בסביון

מחפשים עורך דין נוטריון בסביון? הגעתם למקום הנכון. אנו מספקים שירותי עורך דין נוטריון לתושבי הסביבה באיכות ללא פשרות ותוך עמידה במחירון נוטריוני שנקבע על ידי משרד המשפטים.

תחומי עורך דין נוטריון נחשבים סמויים מן העין ורבים מאיתנו לא יזדקקו לשירותי עורך דין נוטריון אלא במקרה בו ירצו לרכוש דירה או לבצע עסקאות בחו"ל. בשל כך, איתור עורך דין נוטריון או בכל מקום אחר בארץ, בעל הניסיון הדרוש והרמה המקצועית הרלבנטית עבורכם יכול לסייע בליווי הסדרים משפטיים רבים. במאמר שלפניכם ננסה לתאר בפניכם את תפקידו של עו"ד נוטריון בגבעת שמואל, תחומי התמחותו השונים ומתי נצטרך לפנות אליו.

שירות נוטריוני מקיף גם בכל הנוגע לתרגום נוטריוני פורטוגזית גרמנית ורוסית 03-7949755 שירות מהיר תוך 24 שעות המשרד מדורג על ידי לקוחותיו שנה אחר שנה כמשרד מצטיין באיכות שירות בינלאומית  מי שלא קורא מפסיד מידע יקר ערך

שירותי נוטריון מומלץ באיכות ללא פשרות ועל פי מחירון משרד המשפטים

מחפשים שירותי עורך דין נוטריון בסביון באיכות ללא פשרות? אנו מעניקים שירותי עורך דין נוטריון  לחברות גדולות במשק ולבעלי עסקים מהשורה הראשונה. הצטרפו למקבלי השירות שנהנים ממגוון יתרונות

לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו כבר עכשיו

לשירותי נוטריון פורטוגזית או נוטריון גרמנית  מהיום להיום או מהיום למחר כתבו לנו בוואטסאפ 

מענה בוואטסאפ 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע

על דיני הנוטריון בישראל

החוק המרכזי שמסדיר את תחום הנוטריונים בישראל עונה לשם – חוק הנוטריונים, שנחקק לפני למעלה מ- 30 שנים. הגדרת הכשירות להיות נוטריון, מעוגנת בסעיפו הראשון של החוק, באופן הבא: רישוי: ועדת רשיונות (תיקון מס' 1) תשל"ח-1978
1. רשיון נוטריון יינתן מאת ועדת רשיונות של שבעה שימנה שר המשפטים, מהם שניים על פי הצעת לשכת עורכי הדין; היושב ראש יהיה משפטן עובד המדינה, שני חברים לפחות יהיו נציגי ציבור וחבר אחד לפחות יהיה נוטריון. כשירות
(א) מי שנתקיימו בו כל אלה כשיר להיות נוטריון:
(1) הוא אזרח ישראלי או תושב קבע בישראל; לענין זה, "תושב קבע בישראל" – מי שהוא בעל רישיון לישיבת קבע בישראל לפי חוק הכניסה לישראל, התשי"ב-1952;
(2) הוא חבר לשכת עורכי הדין ונתמלאה בו אחת מאלה:
(א) עסק במקצוע של עורך דין 10 שנים לפחות, מתוכן חמש וחצי שנים לפחות בישראל;הווי אומר, כל מה שקשור לקרקע – בין אם מדובר בקרקע, ובין אם מדובר באובייקט המחובר לקרקע בחיבור קבוע, כמו למשל דירה, נחשב מקרקעין, כאשר הסדרים משפטיים הנוגעים לו מלווים על ידי עורך דין מקרקעין בחדרה, תל אביב, ירושלים – או כל איזור אחר בארץ.

תפקידיו של עורך דין העוסק בשירות נוטריון

כאמור, חוק הנוטריונים מעניק סמכויות נרחבות לנוטריון והנוטריון הוא למעשה ידה הארוכה של המדינה על מנת לפקח על פעולות משפטיות. אי לכך, תפקיד עורך דין נוטריון בגבעת שמואל משתנה בהתאם לצרכים המשתנים של כל לקוח המגיע אליו לשירותים על פי חוק הנוטריונים.
על מנת לנסות להבין את תפקידו של עו"ד נוטריון מעט יותר לעומק, נציג לפניכם להלן את סמכויות הנוטריון ולצד כל סמכות את מהות העסקה המתבצעת בפני הנוטריון


אימות חתימה נוטריוני לצורך משכנתא
מטבע הדברים, לבנקים למשכנתאות ניסיון רב ומשמעותי במתן משכנתאות. אחד הטפסים הפולארייים ביותר הנוגעים לעבודת עו"ד נוטריון בגבעת שמואל הינו חתימה על ייפוי כוח נוטריוני לצורך משכנתא.
תפקיד של עו"ד דין נוטריון בייפוי כוח למשכנתא, הוא לאמת ולזהות את העומד בפניו ולאחר מכן להסביר ללקוח את המשמעות המשפטית של חתימה על ייפוי כוח נוטריון למשכנתא. הבנת מסמך ייפוי הכוח הנוטריוני יאפשר ללקוח להחליט האם ברצונו לקחת משכנתא בתנאי ייפוי הכוח הנוטריוני או שהוא מעדיף לנצל את ההון העצמי הקיים אצלו ולא ליטול משכנתא.


עורך דין נוטריון קרית אונו עריכת הסכם ממון


אישור הסכמי ממון לפני הנישואין הינו אחת מהסמכויות אשר הוענקו על פי חוק הנוטריונים לנוטריון. בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בהבנה של חשיבות הסכמי ממון וזוגות רבים נערכים מבעוד מועד לחלוקת הממון ביניהם. אחת הסיבות לעלייה בדרישה להסכמי ממון היא עלייה באחוז המתגרשים ורצון של שני הצדדים לוודאות משפטית אם חלילה יווצר מצב בו יתגרשו. זוגות רבים הפנימו שעריכת הסכם ממון אצל עורך דין נוטריון בגבעת שמואל היא הדרך הטובה ביותר להימנע ממחלוקות עתידיות מיותרות.

תפקידו של עו"ד נוטריון בסביון בעת עריכת הסכם ממון

על מנת לערוך הסכם ממון חובת הנוטריון לוודא ששני בני הזוג אשר יושבים במשרדו הבינו בהיטב את הסכם הממון ואת משמעויותיו המשפטיות על עתידם. בנוסף צריך הנוטריון לוודא שעל אף אחד מבני הזוג לא הופעלה כפייה מכל מין או סוג שהוא ושהם חותמים על ההסכם מרצונם החופשי. רק לאחר שהנוטריון מוודא כל זאת ניתן לחתום על הסכם הממון ולאשר אותו.
כאשר הנוטריון מתמחה בדיני משפחה הוא יכול גם להכין עבור הצדדים את ההסכם ולא רק לאשר אותו בכובע של עורך דין נוטריון.

יתרונות של אימות הסכם ממון על ידי עורך דין נוטריון בסביון 

ראשית כאשר הסכם ממון אינו מאושר על ידי נוטריון או בהמשך על ידי בית משפט אין לו תוקף אך הוא משמש אומדן לכוונות הצדדים.
אימות וזיהוי הצדדים על ידי נוטריון מקנה לו משנה תוקף ויהיה קשה מאוד עד בלתי אפשרי לטעון שאחד הצדדים לא הבין על מה הוא חותם. הסיבה לכך היא כאמור הפרוצדורה המחייבת את הנוטריון לוודא תחילה ששני הצדדים מבינים את ההסכם וכן ששני הצדדים חותמים עליו ללא כפייה.
לאמיתו של דבר, מומלץ מאוד לערוך את הסכם הממון אצל עורך דין נוטריון אשר מתמחה בדיני משפחה ויכול להכניס סעיפים רלבנטיים לכל סוגייה ובכך לתת מענה מקיף לכל השירות שאתם נדרשים לו.


משמעות ליווי וסיוע של עורך דין נוטריון בסביון בקבלת אזרחות זרה

על אף שקבלת אזרחות זרה הפכה מחזה נפוץ הרי שנדרשת וודאי מומחיות רלבנטית לכל מדינה. כך למשל שגרירות אוסטריה דורשת שכל המסמכים יתורגמו על ידי נוטריון גרמנית ולעומתה שגרירות פורטוגל דורשת, מטבע הדברים, שהמסמכים הנוטריוניים יתורגמו לפורטוגזית.
עורך דין נוטריון אשר עובד באופן שגרתי עם השגרירויות השונות יכול לתת מענה מקיף לכל הסוגיות אשר עולות במהלך תרגום כל המסמכים לשפות הנדרשות.
באמצעות הידע המקצועי והניסיון שצבר עורך דין נוטריון בסביון, הוא צפוי לסייע ללקוחותיו לקבל או להעביר זכויות ללא תשלומים מיותרים, במהירות הרצויה ובאמצעות החזרת מסמכים מינמאליים. חשוב מכל – עו"ד נוטריון בסביון צפוי לתרגם עבורכם את המסמכים באופן הטוב ביותר שמתחשב בדרישות השגרירות מוודא עמידה בתנאי התרגום ומנע דחיית התרגום על ידי השגרירות הרלבנטית.

 


אודות משרד עו"ד נוטריון בסביון רחל רייצ'ל שחר

עו"ד ונוטריון רחל שחר

עורכת דין נוטריון רחל רייצ'ל שחר,  יצאה לדרך עצמאית בשנת 2004 והקימה את משרד עורכי דין העוסק בענייני ירושה צוואות ומשפחה המעניק כחלק משירותיו שירותי עורך דין נוטריון וכן תרגום נוטריון נרחבים.

במשך השנים יצר במשרד התמחות ספציפית בתחום שירותי תרגום נוטריוני פורטוגזית  והוא מעסיק צוות מתורגמנים דוברי השפה הפורטוגזית אשר מאושרים על ידי השגרירות הפורטוגלית בישראל.

עורכת דין רחל שחר,עוסקת בתחום דיני ירושה צוואות וגירושין והיא מגשרת ומוסמכת ייפוי כוח מתמשך , ניהלה מאז הסמכתה מאות תיקים סבוכים בתחום דיני המשפחה.

תחום דיני המשפחה נחשב בעל היבטים רבים לרבות חלוקת רכוש, ביטול הסכמי ממון סרבנות גט ועוד.

לאחר הסמכתה כחברה בלשכת עורכי הדין התנדבה עו”ד רחל שחר במסגרות התנדבות רבות והעניקה לכל אישה או גבר אשר רוצה להתגרש או ייעוץ בדיני משפחה ייעוץ משפטי בסניף ויצ”ו בסביון וכן בסניף שי”ל בעיר יהוד.

עו”ד דיני משפחה רחל שחר כתבה וכותבת מאמרים רבים בתחום דיני משפחה והינה מנחה בתוכנית “אולפן המומחים”.

רחל שחר הינה בעלת בלוג באתר הפופולארי “סלונה” והיא מקפידה להתעדכן ולעדכן בפסיקה האחרונה.

משרד עורכות הדין רחל רייצ'ל שחר מדורג שנה אחרי שנה כאחד המשרדים הבולטים בזכות מקצוענותם חסרת הפשרות והשירות שהוא מעניק ללקוחות באיכות גבוהה ביותר.

נשמח לסייע לכם בכל עניין הקשור לתחום מומחיותינו

שירותי עורך דין נוטריון בסביון תרגום נוטריוני פורטוגזית גרמנית רומנית

תרגום נוטריוני פורטוגזית מומלצים ניתן למצוא בשפע ברשת האינטרנט, בכל אזורי הארץ, אך כדי למצוא נוטריון מומלץ בסביון רצוי לחפש טוב. כיצד מחפשים, ואו כיצד מוצאים נוטריון? המשיכו לקרוא את המאמר הבא.

שירותי נוטריון פורטוגזית

מחיר נוטריון פורטוגזית

מחיר של תרגום נוטריוני פורטוגזית רומנית גרמנית  נקבע על פי מחירון נוטריון 2021 שמפרסם משרד המשפטים. אם הלקוח מעוניין בחתימת נוטריון בשעות הערב אזי החל מהשעה שבע בערב קיימת עליה במחיר שירותי נוטריון בסביון.

תרגום נוטריוני פורטוגזית גרמנית נוטריון עד הבית

ניתן לקבל שירותי תרגום נוטריוני פורטוגזית  גם עד לביתו של האדם אם כי רכישת שירותים עד הבית מייקרת באופן טבעי, באופן משמעותי את עלות השירות.

שירותי נוטריון עד הבית

תרגום נוטריוני פורטוגזית וגרמנית איזה שירות נוטריוני ניתן לקבל?

תרגום נוטריוני פורטוגזית 

אנו מעניקים את כל שירותי הנוטריון באיכות בלתי מתפשרת

עורך דין נוטריון פורטוגזית

נדלן בספרד

דרכון פורטוגלי

עסקים בספרד

נוטריון ספרדית

ירושה בספרד

יפוי כח נוטריוני ואימות חתימה נוטריוני על יפוי כח ועל כל מסמך אחר

יפוי כח נוטריוני בלתי חוזר לצורך מכירת נכס/דירה/מגרש בישראל.

אישור נוטריוני העתק נאמן למקור

ייפוי כוח נוטריוני בלתי חוזר לצורך נטילת משכנתא מבנק בגרמניה

תרגומי נוטריון 

אפוסטיל ספרד תעודת נישואין

אפוסטיל ספרד תעודת גירושין

אפוסטיל ספרד תעודת לידה

אפוסטיל פורטוגזית תעודת פטירה

אישור צוואה על ידי נוטריון פורטוגזית

מתן שירותים נוטריונים עבור כל פעולה הנמצאת בסמכות של נוטריון ציבורי פורטוגזית

שירותי נוטריון פורטוגזית ישראלי בחו"ל – החתמת אזרחי ישראל במקום מושבם בחו"ל על מסמכים, יפוי כח ותצהירים.

תעריפי שירותי הנוטריון לפורטוגזית מפוקחים וקבועים בתקנות הנוטריונים (שכר ושירותים) ואסור לנוטריון לגבות תשלום גבוה או נמוך מהתעריף הקבוע בתקנות.

נוטריון פורטוגזית בהרצליה נוטריון פורטוגזית בגבעתיים נוטריון פורטוגזית בבני ברק נוטריון מהיר נוטריון פורטוגזית בבורסה נוטריון פורטוגזית ברמת גן

אנו נותנים שירותי נוטריון במהירות, ביעילות ובמקצועיות במשרדנו, בבית הלקוח ובחו"ל.

מחפשים עורך דין נוטריון בסביון  עם המלצות?

חותמת נוטריון - נוטריונית עם המלצות

כדי לבחור שירותי נוטריון פורטוגזית אנו ממליצים שתיכנסו לדף העסקי שלנו ותקראו מה אנשים אומרים עלינו.

הדף העיסקי שלנו

ביקורות נבחרות

"זו כבר פעם שנייה שאנחנו חוזרים לרחל, תמיד באווירה טובה ומקצועיות שיא, תמיד עונה לכל השאלות שלנו ומסבירה בסובלנות, חד משמעית בחירה נכונה שביצענו וכמובן נמשיך בעתיד! ממליצה😊 (Translated by Google) This is the second time we are returning to Rachel, always in a good atmosphere and top professionalism, always answering all our questions and explaining with tolerance, unequivocally the right choice we made and of course we will continue in the future! Recommend😊‏"

"רחל העניקה לנו שירות יוצא מן הכלל!!! הייתה זמינה לשאלות שלנו בכל זמן. הייתה מאוד שירותית, נעימה וסופר מקצועית!!! אנחנו ממליצים עליה בחום! (Translated by Google) Rachel provided us with exceptional service !!! Was available for our questions at any time. Was very helpful, pleasant and super professional !!! We highly recommend it!‏"

"רחל העניקה לנו שירות יוצא מן הכלל!!! הייתה זמינה לשאלות שלנו בכל זמן. הייתה מאוד שירותית, נעימה וסופר מקצועית!!! אנחנו ממליצים עליה בחום! (Translated by Google) Rachel provided us with exceptional service !!! Was available for our questions at any time. Was very helpful, pleasant and super professional !!! We highly recommend it!‏"

"טיפול מקצועי ומהיר. ממש תענוג. מומלץ (Translated by Google) Professional and fast treatment. A real pleasure. recommended‏"

מחירון שירותי נוטריון פורטוגזית

שכר נוטריון 2021 : דוגמה לתעריפי נוטריון (מעודכנים לשנת 2021 למחירים אלה יש להוסיף מעמ כדין

 • כמה עולה אימות חתימת יחיד על מסמך נוטריוני או יפוי כח נוטריוני  167 ש"ח
 • כמה עולה אימות חתימת יחיד על יפוי כח בלתי חוזר למשכנתא, לבנק למשכנתאות או לקבלן: 167 ש"ח
 • כמה עולה אימות חתימת זוג על מסמך או יפוי כח נוטריוני בלתי חוזר: 233 ש"ח
 • כמה עולה אימות חתימת זוג על מסמך או יפוי כח נוטריוני בלתי חוזר עם עותק אחד נוסף: 299 ש"ח
 • כמה עולה אימות כל חתימה של חותם נוסף על אותו מסמך נוטריוני 66 ש"ח.
 • כמה עולה אישור העתק צילומי של מסמך (נאמן למקור): 66 ש"ח. לכל עמוד נוסף: 5 ש"ח
 • כמה עולה אישור צוואה נוטריונית לחותם ראשון: 243 ש"ח
 • כמה עולה אישור צוואה נוטריונית לזוג: 367 ש"ח
 • כמה עולה מסירת יותר מאישור אחד לכל צוואה נוטריונית באותו מעמד: 74 ש"ח
 • כמה עולה אישור של תצהיר נוטריוני  עבור המצהיר הראשון: 169 ש"ח
 • כמה עולה אישור תצהיר נוטריוני עבור כל מצהיר נוסף: 67 ש"ח
 • כמה עולה אישור חיים – אישור נוטריוני שפלוני נמצא בחיים: 167 ש"ח
 • כמה עולה אישור הסכם ממון נוטריוני: 371 ש"ח
 • כמה עולה מסירת יותר מאישור אחד לכל הסכם ממון נוטריוני באותו מעמד: 64 ש"ח
 • כמה עולה ביצוע פעולה נוטריונית מחוץ למשרד הנוטריון: 543 ש"ח לשעה או חלקה
  ו-167 ש"ח לכל מחצית שעה נוספת או חלק ממנה.

תרגום נוטריוני פורטוגזית  תחומי עיסוק

נדלן בפורטוגל

עסקים בפורטוגל

נוטריון ספרדית

טיפול במסמכים מול שגרירות ספרדנוטריון אוקראינית ותרגוםייפוי כוח מתמשך עלות אם לא תקראו תפסידו מידע חשוב וכסףנוטריון גרמנית פתח תקווהנוטריון גרמנית חיפהנוטריון גרמנית ירושליםנוטריון גרמנית פתח תקווהייפוי כוח מתמשך עלות אם לא תקראו תפסידו מידע חשוב וכסףנוטריון אוקראינית ותרגום

מה במאמר זה
עורכת דין ונוטריונית רחל שחר
מה במאמר זה
ייפוי כוח נוטריוני ברומנית
המליצו על עו"ד ונוטריון רחל רייצ'ל שחר
ייפוי כוח נוטריוני ברומנית
ייפוי כוח נוטריוני ברומנית
יובל עקובוביץ
יובל עקובוביץ
ביקורת אחת
קרא עוד
הגענו לקבלת שירותי נוטריון ולאחר מכן שירותי אפוסטיל. התקבלנו על ידי צוות מיומן שתיאם לנו במהירות פגישה עם הנוטריונית. לאחר מכן קיבלנו שירותי מקצועי ויעיל עם הבנה מלאה של מלוא הנדרש על ידי הרשויות וכן אפוסטיל משרד החוץ. היינו מרוצים מאוד ונמליץ בחום לחברינו על שירותי הנוטריון שקיבלנו.
tal gal
tal gal
ביקורת אחת
קרא עוד
רחל העניקה לנו שירות יוצא מן הכלל!!! הייתה זמינה לשאלות שלנו בכל זמן. הייתה מאוד שירותית, נעימה וסופר מקצועית!!! אנחנו ממליצים עליה בחום!
Batel Avni
Batel Avni
2 ביקורות
קרא עוד
רחל המקסימה מקצוענית, מקבלת בכל שעה. השירות הוא ברמה גבוהה עד לפרטים הקטנים תמיד בחיוך ואהבה.
Batel Avni
Batel Avni
2 ביקורות
קרא עוד
רחלי נתנה לי שירות מקצועי, מהיר ואדיב ביותר. פגשה אותי עוד באותו יום ונתנה לי מענה מיידי. זכיתי להכיר עורכת דין שהיא קודם כל אדם. כן ירבו כמותה.
Keren Hendel
Keren Hendel
3 ביקורות
קרא עוד
אחרי הרבה חיפושים מצאתי את רחל המקסימה שטיפלה בכל צרכי הנוטוריון שלי במהרה ובדיוק מופלא. רחל חסכה לי המון זמן בחתימת המסמכים שאני צריכה להעביר לממשלת ארה״ב (בלתי אפשרי להגיע לקונסוליה במיוחד בזמן הסגר). רחל גם נתנה לי מידע לגבי המשך הצעדים שעליי לעשות כדי שלא אפספס שום דבר. תודה רבה על השירות!
osnat eldar
osnat eldar
2 ביקורות
קרא עוד
קיבלנו שירות מצויין, הסברים ברורים ומדויקים. עו״ד רחל שחר ליוותה אותנו בכל תהליך החתימה הנוטריונית וסייעה לנו בשעות שונות ולא רגילות. היא היתה זמינה תמיד ונכונה לסייע ככל שיכלה. הרגשנו שאנחנו בידים בטוחות ואכן, כל מה שהיינו צריכים בוצע לשביעות רצוננו המלאה ולשביעות רצונם של מי שהיינו איתם בקשר בחו״ל.
דני פלדמן
דני פלדמן
ביקורת אחת
קרא עוד
שירות נוטריוני מצוין מקצועי ואמין. זמינות ממש בכל שעה רחל מאוד עזרה בכל מה שקשור לאישור נוטריוני לארצות הברית. מחיר לפי מחירון ברור. ממליץ.
הקודם
הבא